• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: ty tak kecas :-)))

    BOBASH: hele ja to naopak chapu, proc to dela, buduje si tim "svoji znacku", cim vetsi hype kolem nej, tim vic vydela, takze je to svyho druhu investice (bez ohledu na to zda to vymyslel on, nebo jeho manager)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: To je fakt hrozná sbírka.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    to uz je proste o tom dat najevo "mam vic nez ostatni"...do takovy situace bych se nechtel nikdy dostat.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KOUDY: Ten chlap fakt nemá vkus. Ale co čekat od idiota, co se živí mlácením lidí a koupil si tři Veyrony.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nevkus.com..mayweatherova sbirka hodinek

    It's all about having choices.. $6.4 million worth (and this is just one case): 8 Audermar Piguets... 8 Rolexs... 2 Aximums... 3 Franck Mullers... 1 Hublot Big Bang King... 1 Rainbow Tourbillon... 1 Piaget Galaxy


    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    zejtra asi neco koupím.... neco svýcarskýho vintage...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BBC - Culture - The most iconic timepieces of the last 100 years
    http://www.bbc.com/culture/story/20150424-nine-of-the-most-iconic-watches
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    LELI: Natahovací hodinky jsou jako jezdit veteránem. Asi bych to nechtěl na každej den, ale třeba nějaký vintage oblekovky, který si vezmu jednou za čas (takže i kdyby to byly automaty, musel bych je seřizovat, pokud je nebudu mít v tom natahovacím nesmyslu) mi dávaj docela smysl.

    U veterána mi taky nevadí, že bude mít karburátor a nebude mít klimatizaci.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: tak poskrabani bylo kazdodennim pouzivanim kdy sem se v nich potapel v mori..chodil v nich do fitka..do sauny/virivky..sekal v nich drivi apod..:)..a to zpozdeni bylo tim ze to byly moje prvni drahy hodinky a nikdo mi nerekl ze je musim jednou rocne nekam prinest na serizeni :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ona dost automatu ma jeste tu feature ze se daji natahnout i normalne rucne ( otocenim korunky vetsinou ).

    u automatu mi snad prijde jedina nevyhoda to, ze to kyvadylko samonatahu ma v sobe mini lozisko.. ktery se kazdejch X let zasekne ( ac vydrzi docela dlouho .. tak se proste driv nebo pozdejs musi vymenit a ty hodinky se proste zastavi ). ale pokud clovek dava hodinky do servisu kazdy 3-5 let ( coz je mimojine i doporucenej interval, prikterym se hodinky kompletne rozeberou, vycisti a pri sklaadni se jejich casti naolejujou ruznejma druhama oleju )
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: ty tagy byly omlaceny jako hovado, mel posrabanej antireflex a zpozdovaly se za den misto 2sekund o 19... stalo to deset tisic aby se to srovnalo. Uplne si nejsem jistej, jestli to je "naprosto v pohode" ...


    LELI: me ne, to natahovani ma neco do sebe, me se to libi.
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: je, ale prijde mi to debilni, neco jako by ti v aute chybel volant nebo kolo...


    KOUDY: u automatu mas taky ciste mechanickej strojek
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: chapu te :)

    KALIBAN: me treba parkrat upadly ty tagy a vzdycky naprosto bez problemu..jednou mi upadly merciery z asi pul metru na koberec a hned upadla rucicka..odnesl sem to do carolina..oni to poslali do svycarska a tri mesice trvalo nez to opravili a poslali zpatky..fakt netusim co tam s tim delali...Jinak mechaniky podle me super..ty merciery sou na natah a ma to svy kouzlo proste..kdyz vidis primo ten strojek..neni tam nikde baterka apod.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: dlouho jsem mel stejnej problem, pak byly na chronomagu... za i nejaky jako datelny penize. ale nastesti to nebyly ty se zelenym antireflexem tak jsem si nemusel vysvetlovat, ze je fakt nepotrebuju.


    LELI: podle me hafo tech drahejch hodinek je mechanickejch a neni automaticky natahovacich
    LELI
    LELI --- ---
    KALIBAN: me proje dost debilni koupit si drahy hodinky, co nejsou automaty.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    cim vic na tech letištích koukám na ty Milghausy tim víc mám dojem že je pozřebuju...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    aneb story kamose co dela stewarda na private jetu a leteli do swissu reklamovat nejaky uplny nesmysly za x mega s tim ze nejdou....
    no nebyly to automaty, musely se natahovat... pan majitel tuto vlastnost nejak prehledl..
    to mi hlava fakt nebere, kdyz je pro me hlavni a jedina vlastost veci pouze to, ze to je drahy... Co je tohle za kreteny?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DEMONOFANARCHY: ted to sem du kopirovat ! :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MIKLO: jotak..dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam