• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HE11_KNIGHT: řemen je hnus tady z hodinářství naproti ... musim sehnat hezkej... je k tomu řemen vod Ondry Šímy ale ten já skoro nezapnu a je uzoučkej...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: Ale co ten řemen??? :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Je nutny si delat radost

    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KALIBAN: Uvidíme za 14 dní, je tam navíc roční garance vrácení peněz bez udání důvodu, což by mohlo naznačovat, že hodinky asi budou dobré. :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KYRBI: ze jsou fakt moc pekny a zajimalo by me jak budou fungovat
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Ahoj, co říkáte na tyhle hodinky? :)

    Alcatel Onetouch SM02 Smart Watch Black Doprava ZDARMA | Hodinky.cz
    http://www.hodinky.cz/alcatel-onetouch-sm02-smart-watch-black.html
    DOT
    DOT --- ---
    Tikání z vesmíru | www.kosmonautix.cz
    http://www.kosmonautix.cz/2015/05/tikani-z-vesmiru/
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    WOJTYLA: mam ty samy a princip je jednoduchej. Nastav cas na 02:00 v noci (kroutis rucickama dopredu v case tj. korunkou uplne vytazenou ,tak dlouho dokud ti nepreleze datum na dalsi den), pak nastavis datum (korunka vytazena na pul), abys tam mel spravnej den a pak nastavis cas (vis ze tam mas 02:00 v noci), takhle postupuju ja
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: vždycky si na to vzpomenu když vidim to datum blbě a to vetšinou nemám čas to řešit, tak jsem využil okamžiku v čekárně na voční klinice a poslal dotaz sem...
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: tak to ze se tu ptas aniz by jsi se podival do navodu , je situace, ktera me fakt nenapadla... :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: Aha vole! Tak ja to prave delal jako vzdycky prave ve 12
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: http://www.seikowatches.com/support/ib/pdf/SEIKO_4R15_16_35_36_7S26_35_36.pdf akorat u toho Seiko kalibru je koukam delsi to casovy obdobi, kdy nedoporucuji nastavovat datum (Do not change the day or the date between 9:00 p.m. and 4:00 a.m.), ale princip je stejnej jak jsem nize popsal.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: stejnej problem jsem resil asi 14 dni zpet na Orientech Ray :), ktery maj dost podobnej kalibr. Nastavujes ten datum spatne (stejne jako ja nez jsem si precetl navod :)). Idealne nekdy dopo treba kolem 8-9h (tj. ne mezi 11h a 02h kdy se meni datum) si nastav den na aktualni -1 den, pak toc hodinovejma rucickama dopredu dokud se ti nezmeni i datum na aktualni, to je moment, kdy je pro hodinky dopoledne a dalsich 12h nedojde k prehozeni datumu. Pokud to budes delat odpoledne, tak musis protocit hodinovku o dalsich 12h dopredu, abys byl v odpolednim "modu". Ty moje Orienty maj taky dva jazyky, ale kdyz na to nebudes sahat (taky jsem to delal :)), tak po cca hodine se ti to prehodi na ten spravnej.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: Nevyhledal. Jsme na Nyxu. Tady nikdo nic nehleda a hned se pta :-))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: vyjledal sis manual k 7S26?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: pises o dvou jazycich tech dnu?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Sou to uplne bezny divery

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: aha sorry, to mi nedoslo ze takhle komplikovany mas mechaniky.
    stejne bych zkusil zajit nekam kde seika prodavaji a zjistit jak na to. nebo to vem na nejakej chronosraz
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIBAN: Sou to automaty proto to musim umet sam.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: ja bych sklapnul kufry a pokud ani googleni po nejakejch forech to neresi, tak dosel do koskomu (doufam ze tam seika maji) i kdyby me to melo stat vymenu baterky nebo tak neco, tak si to nechal ukazat.
    Leda by to taky nevedeli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam