• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: ale vazi..spis sem cekal ze kdyz si koupim hodinky za kilo tak proste vydrzej vic nez hodinky za deset..merciery to samy..dalsi kilo za hodinky a pak mi upadnou v koupelne na rohozku a upadne z nich rucicka..pak je opravujou tri mesice ve svajcu...To sou proste veci ktery sem od drahejch hodinek necekal.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: to je proste ukazka toho, ze kupovat si hodinky za kilo jen tak znamena ze si jich pak clovek uplne nevazi...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KALIBAN: ja to taky nevedel..jinak bych to nedelal :)..kdyz sem tam sel do pary a sauny poprvy tak tam byli asi ctyri dalsi chlapi z nichz jeden mel nejaky me neznamy hodinky a druhej mel rolady..tak sem to bral jako normalni ze se proste do virivky,sauny a pary hodinky bezne nosej
    DOT
    DOT --- ---
    FINSON: pozitivni zdravotni aspekty saunovani jsou taky prokazany fakt ! :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    DOT: Proč tam posíláš mě, kdyžs to sám nezkusil? Zkus a uvidíš ;-)
    HE11_KNIGHT: Není to pocit. Tepelné šoky vadí jakékoliv mechanice, to je prokázaný fakt :-)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    FINSON: ono to teda není teď ani tak jen o hodinkách .. ale máte pocit, že jemná mechanika má radost, když je vystavená cca 15 minut 60°C a potom náhled je ponořená do vody o teplotě cca 10°C (bez možnosti jakékoliv aklimatizace)?

    Tohle je otázka, ne sarkastická poznámka .. takže pozor přátele! :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DOT: mam do sauny vzdycky prstynek, piercing, pravda s hodinkama jsem to nezkousel, ale jak je to na tele, tak se to v pohode ochladi. nou problem
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    DOT: nezvladnou... rad bych rekl ze takhle se chovat k automatum je uplne epicka kundovina ... nutno dodat, ze to jsem tou dobou nevedel. na behani, cviceni, saunovani.. jsou idealni nejaky quartzy se safirem.

    a od ty doby co jsou mobily stejne na hodinky kvuli casu nikdo nekouka :)
    DOT
    DOT --- ---
    FINSON: jo? tak jdi do sauny s prstenem/hodinkama a natoc video jak tam 10 minut sedis :)

    ne, rozumim tve uvaze a pri nejblizsi prilezitosti to zkusim. Mam jeden titanovej pasek, jeden hlinik a jeden z nerez oceli. Hlinik si myslim ze by mohl fungovat tak jak rikas, kvuli dobry tepelny vodivosti. Ocel si myslim ze se od kuze chladit nestihne.
    FINSON
    FINSON --- ---
    DOT: Kovové předměty v sauně jsou OK, dokud zůstávají v kontaktu s tělem - chladí se o něj. Jakmile si něco (řetízek, tah od hodinek) necháš viset volně ve vzduchu, ohřeje se to víc, než je příjemné, což poznáš potom, až se ti to zase připlácne na kůži...
    FINSON
    FINSON --- ---
    KOUDY: Taky na ně koukám i v noci - na digitálky - mám je nasazené na příčce pelesti u hlavy. A ráno mě budí ;-) Hodinky sundávám proto, že s hodinkama na ruce se cítím jako oblečený, a oblečenému se mi špatně spí.
    DOT
    DOT --- ---
    ja verim ze to ty hodinky zvladnou. Jen je pro me nepredstavitelny byt ve 100°C s kovem na ruce. Do sauny chodim, vim jak lidi rvou kdyz si zapomenou sundat i jen blbej retizek z krku.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DOT: byly to carrery s kovovym tahem..ty hodinky te ani nepalej kdyz tam nejsi treba 15 minut..normalne sem v nich prochazel celym cvicicim procesem v holmesu od zvedani cinek..behani az po virivku..sprchu..paru...saunu..Ted uz hodinky do pary a sauny nenosim ale treba do bazenu s nima chodim furt pokud maj kovovej tah...stejne jako s nima chodim do more.
    DOT
    DOT --- ---
    KOUDY: hele tu saunu ti neverim. teda pokud jsi nemel dreveny hodinky.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    no ja se treba na hodinky koukam i v prubehu noci..kolik je apod..sem zvyklej si je brat do vany/do sprchy (pokud nemam zrovna hodinky s kozenym paskem)..apod..ale chapu ze plno lidi kouka v noci spis na mobil...Ja sem tady tuhle diskuzi zavedl trochu proto, ze kamos si koupil apple watch a na noc je samozrejme sundava a nabiji a me to prijde proste divny..sundavat si na noc hodinky..ale koukam ze si je tu fakt sundava vetsina lidi..tak asi maj ty apple watch smysl :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KOUDY: krom toho, ze se mi s nima spatne spi, muzu nekde o ne zadrhnout apod , tak prakticka vec ze mi vydrzi kozenej pasek pulku casu nez kdyz si je sundavam (sorry, dve tretiny) a mam celou noc na ruce neco co je ve skutecnosti peknej humus co se tyce bakterii to dostatecne vyvazi
    plus fakt netusim, proc bych je tam mel mit.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    KOUDY:
    Tohle je imho ciste preferencni zalezitost. Nikdo nemuze rict, ze spat/nespat s hodinkama je nesmysl, protoze proste nekomu to vadi a nekomu ne. Ja mam vyzkouseny, ze mi osobne nevadi spat s lehkyma hodinkama, ale vetsi a tezsi modely jsou mi neprijemny.
    Spousta mejch kamaradu s hodinkama spi, protoze potrebujou mit cas na ruce 24/7 treba.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    FERNIE: S par vyhradami jsem s nimi spokojeny, ale nemohu to obecne doporucit pro kazdeho. Preferoval bych vyssi rozliseni displaye, vetsi vydrz a aby to mohlo fungovat i jako handsfree k telefonu (a to i po stejne wifi). Uvidime, co prinese dalsi generace.
    FERNIE
    FERNIE --- ---
    LAUNCHER: jak jsi s nima spokojenej?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KOUDY: mezi moje osobni veci radim i svuj fotak a nespim s nim. Spat v hodinkach je naprostej nesmysl. IMHO
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KOUDY: Hodinky nosim malo kdy, neni mi to prijemne. Navic mam moto360, ktere vydrzi jen necely den.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam