• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: ja myslim ze kdyz s nema v lete pudes na bazen a ten bazen nebude mit hloubku 31 metru, tak ses v pohode :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: ještě že tě mám! :) já myslel že když s něma v létě pudu na bazén, tak je potom můžu hodit do popelnice nebo ne? :)

    PS: nepřepisuj příspěvky herdek.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: v praxi to znamena 30 metru? :)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DRAGON: no.. v praxi to znamená co? maximálně do deště? co je to potom za outdoor? :-X
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    na sport Garmin. bez konkurencne.. zbytek dost pozadu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MADCAT: do triceti
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    suunto core nejsou vodotěsný??
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    DOT: Zase ale neházej všechny Suunta do jednoho pytle .. :) Je pravda že zrovna tyhle musíš sundat i když si meješ ruce ..

    A máš pravdu že G-éčka PT v téhle cenové hladině toho nabízejí o mnoho víc ..
    DOT
    DOT --- ---
    neumej merit srdecni tep ze zapesti a plavat s nima taky nemuzes. Sunnto vnimam jako dost pseudo outdoor hodinky. Na odolnost je tu Traser nebo Gecka a na funkce apple watch a alternativy k nim...
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    JOPS: No ale pozor na to .. mal na tom tam upravený firmware, takže některé fce na těch hodinkach nejsou, ale i bez toho jsou ty hodinky funkční dost :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    nevim, zda jste videli film Equalizer a tam Denzel Washington mel Suunto Core All Black

    a zjistil jsem, ze JE NUTNE POTREBUJU :))))

    FINSON
    FINSON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    How a mechanical watch works
    https://www.youtube.com/watch?v=uGcoIue1Bs8
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    KOUDY: KOUDY: Neznam Tvuj vkus a Tve pozadavky, ale obecne prave pro tyto ucely tu mas bohate zastoupenou kategorii vojenskych hodinek, treba od Timex, Traser, Victorinox. Libi se mi mechanicke s "preplacanymi ciselniky", ale pokud chces zejmena odolne, asi bude lepsi Quartz a i s nim spise nejmene funkci.

    Nahore mechanicke, uprostred Q. Dole davam Gshock, ktere bych si pro tyto ucely nebal vzit, ale u Tebe to asi nebude pruchodne.





    PETJU
    PETJU --- ---


    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HE11_KNIGHT: link byl by prosim?
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    HE11_KNIGHT: uvidis kazdopadne moc pekna hracka!
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    LOOKASH: No uvidíme .. já prodávam co jsem koupil .. recenzent psal 18 měsícu, suunto píše 12 měsícu .. Takže já za rok napíšu kolik měsícu vydrželi :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    HE11_KNIGHT: no nevim

    mam od Suunta Core a pri obcasnym noseni je to tak za 4-6 mesicu pryc
    (kdyz sem nekde vic venku a pouzivam je primarne i se vsema funkcema tak menim baterku za cca 2 mesice)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam