• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    prim bych rozhodne nepovazoval za podradnou znacku..Je to dobra ceska znacka s tradici a muzes si u nich nechat udelat hodinky na miru ktery pak budes predavat ve svy rodine dalsi generaci coz je fajn...Ale zadny hodinky od nich nemam tak nevim jestli by by bylo dobry abych se stal jednim z jejich ambasadoru...ale neco si o nich zjistuju tak uvidime.

    INSEQUI: neni to fake ani spam..:)..to uz sem si overil..je to real.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    INSEQUI: tak koudy je dost uspesny na to aby ho podradna znacka chtela za ambasadora. sice nevim jak je popularni ale mail nic nestoji, ze? :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Takže tomu zatím věří pouze KOUDY :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: divny. mne prisel podobny mail na seiko. neklepal jsem ale bral jsem to jako spam.
    hmm.... asi to dal budu brat jako spam.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: To si nemyslim..tohle je typek z firmy ktera dela pro prim offiko promo a katalog..viz

    http://www.prim.cz/inc/getfile.php?file=36de65154883dc2b12a8aa77886fecb4a536d5ab

    proklepnul sem si ho :)..akorat me se primky nelibej,
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jj. asi nekdo leaknul data z chronomagu. prislo mi neco podobneho akorat s jinou znackou
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    :)

    Dobrý den,

    vím, že se neznáme, ale poměrně často jsem okolo Vás kroužil na sociálních sítích, tudíž tak nějak tuším co děláte :)

    Aktuálně pracuji na projektu k "obrodě" českých hodinek PRIM ( Elton ) Sháníme posledního - podnikatelského - ambasadora pro společenskou sekci. Zajímalo by mne, jestli byste měl potencionálně zájem se účastnit ambasadorství, protože mám za to, že jste mladý a úspěšný člověk, který má rád hodinky.

    V případě jakýchkoliv otázek jsem na mailu -
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Menili jste nekdo sklicko na naramkovych hodinkach z puvodniho plastovyho na novy "neplastovy"? Resp. prodejce mi tvrdi, ze sklo je verna kopie originalniho produktu, ale vypada to proste hnusne..
    Kdyztak dik za tipy a kontaky na hodinare .)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DRAGON: sehnals je?:)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DOT: věřim
    DOT
    DOT --- ---
    MIKLO: na zivo vypadaj jeste vic k zbliti :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Tyvole to je kentus teda.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MESMIN: v privní instanci bych asi zkusim Volavku v Karlíně a následně ELTON...
    MESMIN
    MESMIN --- ---
    ahojda prosim kdo mi opravi 17 jewels primky rozbity. natahovaci starobyle 28mm prumer asi.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: stezejky maj treba na ty cheapest nato straps normalne po kusech
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: lol/ bral bych 6x22mm. dam ti za to... 2 koruny :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    řikám si že bych koupil náký stěžejky domu ale nacházim zatim jen brutální počty, nebudete nekdo chtít náký?.-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    doprdele proč potřebuju zas další hodinky? náká nemoc tohle?
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    SHARK: z laického pohledu je to poškrábané jen jemně. S citem se do toho ve volné chvíli pustím
    SHARK
    SHARK --- ---
    KANAREK1: plexi stit na motorce jsem vylestil cifem, pokud to mas hrubsiho razu tak z prvu nejaka brusna pasta na autolaky (tempo) a pak tekutej cif na dolesteni, poripade na uplne dolesteni cigaretovy popel.
    BUNA
    BUNA --- ---
    Jaeger-LeCoultre Memovox-muj sen, automaty s mechanickym budikem

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam