• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    INSEQUI: tak koudy je dost uspesny na to aby ho podradna znacka chtela za ambasadora. sice nevim jak je popularni ale mail nic nestoji, ze? :)
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Takže tomu zatím věří pouze KOUDY :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: divny. mne prisel podobny mail na seiko. neklepal jsem ale bral jsem to jako spam.
    hmm.... asi to dal budu brat jako spam.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: To si nemyslim..tohle je typek z firmy ktera dela pro prim offiko promo a katalog..viz

    http://www.prim.cz/inc/getfile.php?file=36de65154883dc2b12a8aa77886fecb4a536d5ab

    proklepnul sem si ho :)..akorat me se primky nelibej,
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jj. asi nekdo leaknul data z chronomagu. prislo mi neco podobneho akorat s jinou znackou
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    :)

    Dobrý den,

    vím, že se neznáme, ale poměrně často jsem okolo Vás kroužil na sociálních sítích, tudíž tak nějak tuším co děláte :)

    Aktuálně pracuji na projektu k "obrodě" českých hodinek PRIM ( Elton ) Sháníme posledního - podnikatelského - ambasadora pro společenskou sekci. Zajímalo by mne, jestli byste měl potencionálně zájem se účastnit ambasadorství, protože mám za to, že jste mladý a úspěšný člověk, který má rád hodinky.

    V případě jakýchkoliv otázek jsem na mailu -
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Menili jste nekdo sklicko na naramkovych hodinkach z puvodniho plastovyho na novy "neplastovy"? Resp. prodejce mi tvrdi, ze sklo je verna kopie originalniho produktu, ale vypada to proste hnusne..
    Kdyztak dik za tipy a kontaky na hodinare .)
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    DRAGON: sehnals je?:)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DOT: věřim
    DOT
    DOT --- ---
    MIKLO: na zivo vypadaj jeste vic k zbliti :)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    DRAGON: Tyvole to je kentus teda.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MESMIN: v privní instanci bych asi zkusim Volavku v Karlíně a následně ELTON...
    MESMIN
    MESMIN --- ---
    ahojda prosim kdo mi opravi 17 jewels primky rozbity. natahovaci starobyle 28mm prumer asi.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    WOJTYLA: stezejky maj treba na ty cheapest nato straps normalne po kusech
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: lol/ bral bych 6x22mm. dam ti za to... 2 koruny :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    řikám si že bych koupil náký stěžejky domu ale nacházim zatim jen brutální počty, nebudete nekdo chtít náký?.-))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    doprdele proč potřebuju zas další hodinky? náká nemoc tohle?
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    SHARK: z laického pohledu je to poškrábané jen jemně. S citem se do toho ve volné chvíli pustím
    SHARK
    SHARK --- ---
    KANAREK1: plexi stit na motorce jsem vylestil cifem, pokud to mas hrubsiho razu tak z prvu nejaka brusna pasta na autolaky (tempo) a pak tekutej cif na dolesteni, poripade na uplne dolesteni cigaretovy popel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam