• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BOBASH: No když budu mít na ruce Primky, tak mně nikdo z ničeho nebude podezírat, kdežto když budu nosit Rolexky, tak budu za vola ihned, protože každýmu bude hned jasný odkud vítr fouká. Řešit jestli zn. Prim má právo používat Elton nebo MPM nebo kdo to tam je napsanej, na to nemám čas hele :) Ty hodinky, co postuje MARTIK, jsou normálně pěkný, a kdybych podobný už neměl, tak bych si je klidně pořídil, možná ale spíš v černé... protože proč ne...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MADCAT: Já bych ty čínský primky nekoupil z principu. To už si můžu rovnou na ebayi objednat fejkový Rolexky.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BOBASH: neřeším :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MADCAT: To budou čínský primky, podle ceny.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MARTIK: první obrázek se mně nezobrazuje, ale mezi druhejma a třetíma bych jasně volil primky - jsou moc pěkný, a ani jsem vůbec netušil, že podobný hodinky se u nich dají pořídit...
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Ahoj, vybírám hodinky a mám velice povrchní, téměř nulový, přehled o značkách. Potřeboval bych poradit, na jaké značky mrknout. Prosím tedy o radu a o trpělivost, pokud se ptám blbě.

    Cena: 5 000 - 11 000 Kč
    Ciferník: analog
    Funkce: co nejméně, ideálně i bez datumovky, ale zvládnu to s ní
    Řemínek: kožený
    Strojek: nezáleží
    Design: líbí se mi jednodušší ciferníky s bílým pozadím

    Líbí se mi např. tyto (ale odvařenej z nich nejsem, to bych už nějaké koupil a neotravoval tady):
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    KOUDY: Založ prosím nový klub:

    Hodinky - Jake nemáte? Jake nechcete? O kterych nesníte? žádné obrazky, bez rady, flame
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Já na ně koukal a taky jsem se rozhodl, že si je nekoupím, vůbec mě neoslovily.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    WOJTYLA: tak já si je teda taky nekoupim.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: to jsem vazne moc rad ze to vim. A pevne doufam ze kazdej koho taky neoslovej nezavaha a neprodlene nam tu informaci sdeli. Byla by skoda nevedet kdo vsechno si je neplanuje koupit. Co tam mas dal?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jestli myslis ty quartzky, tak ty me vubec neoslovily
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hele na chronomagu jsou Laca pilotky zadara skoro nekdo s menší rukou kupte si to... jsou to 40mm pouzdro na me je to malý...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: skywatches.com.sg, kdybys napsal znacku by bylo z ceho se odpichnout
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Introducing: The MeisterSinger USA Benjamin Franklin Limited Edition — HODINKEE
    https://www.hodinkee.com/blog/the-meistersinger-benjamin-franklin-limited-edition-watch

    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: na sunburst (cti GS nebo vintage Alpinisty) nejsou penize takze prozatim enamel.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: ale jo, proc ne, ja bych idealne neco se sunburst cifernikem, mam vsechno s tmavym
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: Ale jako ty semi-skeletony jsou peckovy, za 141 USD na skywatches


    proste pecka! hlavne nemaj zadnou ***** komplikaci, ktera te nuti to pokazdy prerizovat a teta si zvykne :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: moje seiko umi jine veci. :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    LEXXA: tech Orientu? tvl ty sou peckovy, za 109E, tah ok, vypadaj dobre, to logo mi neva a jdou +-2s/den, co vic chtit, to tvoje seiko neumi ;-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LUCKYBSD: kup si semi-skeletona pokud si na to troufas, zbas se tamty s hnusnim logem a budes mit vystarano :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam