• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: myslis ty 4 hodinky ktere nejsou od designeru, umelcu, vyrobcu bot nebo parfemu? :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    neni to uplne spatnej vyber no..tak 4 hodinky bych si vybral
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: tissot ano. seika jsou ok ale vic me bere cerno-zluta (srp639k1 tusim)
    LELI
    LELI --- ---
    LELI: Teda seika, blbnu, tissot modry
    LELI
    LELI --- ---
    KOUDY: Este ty seika a helvetica sou taky pekny
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ty zlaty Daniel Wellington na tom natu jsou fakt hezky..
    JAZZWEC
    JAZZWEC --- ---
    KOUDY: nechapem co na tom zozname robia tie diesel hodinky. ten design je strasidelna atrocity...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    The Best Watches Under £500 - 2015's top affordable timepieces for men - GQ.co.uk
    http://www.gq-magazine.co.uk/watches/articles/2015-08/19/best-watches-under-500
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SKATEMURAI: 2 a 8, ostatní mě neoslovily
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SKATEMURAI: kdybych si musel vybrat, tak asi 8)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SKATEMURAI: police rovnou skrtni. pak si ujasni co od hodinek chces.
    1- jses pilot? nebo jsi dost stary na to abys vedel jak pracovat s logaritmickou stupnici? mne je 31 a teda... mam radsi kalkulacku
    2 - hele docela ok
    3 - z toho cos sem dal asi nejlepsi i kdyz znovu trosku preplacanej cifernik a ta dvojita luneta je trosku wtf ale proc ne.
    4 - ne
    5- za me kombinace rimskych a arabskych cislicek ne ale je to tvoje vec.
    6- ale jako proc ne.
    7 - uplne se mi nelibi cenova politika edifice ale to je muj problem.
    8 - pokud to unosis tak proc ne
    9 - viz 1 (ale jinak celkove z toho asi nejlepsi volba co do levelu)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    SKATEMURAI: souhlasim s Dot.. mozna bych zvazil i 7. ale sel bych do 3.
    DOT
    DOT --- ---
    SKATEMURAI: vzhled si musis ohodnotit sam. Ja bych si treba nekoupil ani jedny. Ty Police jsou hezky, ale je to modni znacka, ne hodinarska. Seika budou nejkvalitnejsi a kdyz bych musel neco z tveho seznamu, volil bych z 1), 2), 3) s tim ze by to nakonec asi vyhraly 3) ktery bych dal na kuzi :)

    LOPIN
    LOPIN --- ---
    MARTIK: z tech 3 bych sel do tech tissot le locle. videl jsi je nazivo?
    jinak co treba junghans http://www.hodinky-junghans.cz/...nghans/3070004-junghans-0414464-max-bill-quartz-4000897389918.html
    nebo seiko - podivej ty maji hodne modelu a levny a kvalitni
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BOBASH: No když budu mít na ruce Primky, tak mně nikdo z ničeho nebude podezírat, kdežto když budu nosit Rolexky, tak budu za vola ihned, protože každýmu bude hned jasný odkud vítr fouká. Řešit jestli zn. Prim má právo používat Elton nebo MPM nebo kdo to tam je napsanej, na to nemám čas hele :) Ty hodinky, co postuje MARTIK, jsou normálně pěkný, a kdybych podobný už neměl, tak bych si je klidně pořídil, možná ale spíš v černé... protože proč ne...
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MADCAT: Já bych ty čínský primky nekoupil z principu. To už si můžu rovnou na ebayi objednat fejkový Rolexky.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    BOBASH: neřeším :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    MADCAT: To budou čínský primky, podle ceny.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MARTIK: první obrázek se mně nezobrazuje, ale mezi druhejma a třetíma bych jasně volil primky - jsou moc pěkný, a ani jsem vůbec netušil, že podobný hodinky se u nich dají pořídit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam