• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: logo ze je v poradku?
    za tisic sezenes originaly. to asi ano. ale o tom radsi nepomyslet. nekde jsem videl "armadnejsi" verze mych SNZG a ta stala kolem 40-50$
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    LEXXA: Seika se mi nikdy moc nelibily, nicmene proti gustu...

    Co se tyce tech fejku, tak te muzu ujistit ze krome pusheru a korunky to je vsechno dano fotkou. Luneta, cifernik i logo jsou (az prekvapive) v poradku.

    Nehodlam ty fejky obhajovat co se tyce verohodnosti vuci originalum (k tomu se staci podivat na male ciferniky a hned je jasno), ale kvalita zpracovani je slusna. A zaroven neverim ze za cenu kolem litru jsou takhle hezke "originalni" hodinky, to je kec.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: podivej se jak je nasazena luneta, cifernik je nerovnomerne plasticky, logo je dobrej vtip, mrkni na usazeni korunky a podivej se na pushery. aspon podle fotky hadam ze nebudou mit stejny chod.
    nicmene pokud ti delaji radost ser na me a nos je s radosti.

    a jinak tohle se mi jako chrono libi vic nez original carery
    http://www.seiko-watch.co.jp/collections/img/products/SARK007.jpg

    ono celkove cela ta kolekce presage se jim povedla.
    CROME
    CROME --- ---
    me je to dost jedno...nos si co chces
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Heh, kdo rika ze nemam normalni hodinky?
    A tu kvalitu rozved, protoze se mi zda, ze proste obycejne kecas (:
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: ano kvalita je spatna. Proc mas potrebu si kupovat spatny faky?
    Za par stovek muzes mit slusny Seika, Citizen....whatever

    Tohle fakt nechapu, celej ten bussines s fakes....
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Ta kopie je hnusna cim presne? Ted nemyslim nepresnosti, ale mas pocit, ze kvalita zpracovani je sptana? Nebo co presne? A o cenu fakt nejde, ledaze jsi chtel rict ze za tech par stovek jsou k mani lepsi fejky, coz ti klidne budu i verit, nicmene whatever...

    LEXXA: Snazil jsem se v historii najit co se ti libi a foto bych uvital. Cromeho jsem zadal o rozvedeni protoze "humus" si lze vylozit opravdu mnoha zpusoby a buhvi co mel zrovna na mysli (:
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: neskutecne hnusna kopie, jinak peknejch hodin.
    Myslim, ze za podobnou cenu se daji poridit reprezentativnejsi modely
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: samozrejme. pochlubil jsi se. nekomu se to libi, nekomu zas ne. a nejde tu o cenovku. koudyho JLC (jestli si je koupil) za o chlup vic nez 700 voci se mi taky nelibi. jsem si temer jisty ze, kdybych hodil sem fotku svych hodinek, soude podle tvych fiku, taky nesklidim zrovna uspech.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    LEXXA: To je vec subjektivniho nazoru, ktery rozhodne nesdilim.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GOSHEWAN: neni treba rozvadet. tady nejde o to ze je to fik. tady jde o to ze jsou to hnusne hodinky
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    CROME: Rozvedes to trochu?
    CROME
    CROME --- ---
    GOSHEWAN: humus
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Za 700 penez jde svedomi stranou ((:

    BACCARA
    BACCARA --- ---
    něco z domova
    FINSON
    FINSON --- ---
    KANAREK1: No to je jiná :-) Kdo ví, co tím v té době mysleli, nějakou vodotěsnost možná jo, i když potápky to nejsou. Jinak detailní a světlejší fotky by byly fajn i pro skouknutí stavu, ale nedělej si násilí ;-)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    FINSON: tak jsem to přece jen popletl. Je tam vyraženo pouze hermet. To značí vodotěsnost?
    Další fotky netřeba. Není tam žádné další označení.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Pani je udajne davala nejakemu v modranech. Ale co popisovala, tak je to hodne let. Nemusi uz existovat. Zvlast pokud kradl strojky :)

    Zitra to nafotim.

    S tim vakuem, proc ze me delat debila?
    Nenapada me co jineho to muze znamenat. Navic mam za to, ze v nejakem poradu ukazovali montaz hodinek a prave v nejake bance se sesazovaly. Takze jsem si to takto spojil.
    Rad se necham poucit.
    FINSON
    FINSON --- ---
    KANAREK1: Ježiši co to bylo za hodináře?
    Jestli máš v dosahu Prahu, tak pánové Knespl & Majzlík v hodinářském ateliéru Na Dělostřílnách tě určitě nepodrazí + budou schopni ty hodinky opravit líp než český AD. A rychleji a levněji než přímo výrobce, kterému by to AD do Švýcarska patrně poslal, až by zjistil, že na to sám nestačí.

    Jinak to s tím vakuem vypadá divně, nechceš sem hodit pořádné fotky ze všech stran?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    myslim ze netreba dalsi diskuze :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam