• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: No Finson to tak sice ve srandě napsal, což ale nic nemění na tom, že PodSeika sám nosí a rád. Furt lepší než ty Casia nebo Q&Q, že jo ;-)
    DRAGON: Upřímně by mě zajímalo, kolik zájemců se ti ozve.
    STEPNI_VLK: Tak aspoň se něco děje, ne? :-)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Boha jeho, přijde se sem pochlubit jeden debil s fake hodinkami a od té doby to tu hoří jak Říšský sněm. Co sem chodím, tak jsem takovou kadenci příspěvků ještě nezažil...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: kdyby sis za tu desitku koupil nejake poradne luxusny spodary a dopral si trojku...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: nechápu otázku?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: Koupils dvoje? ;)
    EDERA
    EDERA --- ---
    POZITRON: Mně se prostě líběj:
    Dámské hodinky Skagen - TimeStore.cz
    https://www.timestore.cz/Damske-hodinky/Skagen-10738/
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    POZITRON: skagen?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ARMADILLO: Když máš hodinky za čtyřku, tak si do hospody bereš hodinky za 150,- Kč z Lidlu, neasi!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak dnešní debaty tady me stály 10 táců.... beru ty Steiny..:-D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    LEXXA: citizen eco-drive? nebo co tim myslis? tam bych si bohuzel nevybrala.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO: vsichni nejsou jako ty a hodinky za 4 tisice si do hospody normalne vezmou
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Nezapomente, ze i hodinky za 4000 Kc budou stat vlastne 8000 Kc. Jeste je potreba prikoupit druhe do hospody.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    POZITRON: ecodrive ma peknou damskou radu. do 4k se vejdes i kdybys nechtela.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Ja uz 22 let nosim casio dbc 62 za cca 1400,-. Obrázek dávám jen odkazem, protože obsahuje drastický záběr ( chybí ručičky ).
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: btw ja mam v tyhle cenovce podle toho urceni podOrienty (Ray) a jsou presnejsi nez 99% produkce mechanik na svete, za 3/4 roku pri pravidelnem noseni stale vramci 20s od aktualniho NTP casu, vubec je nemusim serizovat. Mineral stale neskrabnutej a navic nemusis resit jestli si vzit fejky nebo originaly, kdyz jdes do hospody. Chvili jsem premejslel si koupit nejaky drazsi, ale do 15k nevim cim bych si pomohl a na drazsi jsem jeste nenasel adekvatni fejk, ktery bych nosil misto nich :)
    BOBASH: jojo ty SNZH53 jsem kupoval dedovi k narozeninam, ma docela velkou ruku, ale sedej mu bezvadne a je z nich furt unesenej. Na zivo vypadaj jeste lip nez na fotce a navic za 130USD maj plny dilky na tahu, takze pecka. Rozhodne na 130USD nevypadaj.
    BOBASH: prosim nezobecnovat mistni osazenstvo :-)) kupovat si fejk za 30k je vrchol demence. Tecka. Konec diskuse.
    WOJTYLA: jojo, tez :D
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kdyz tady ted byla ta debata o panskych hodinkach do 3 000, vyuziju situace a rovnou se zeptam, jestli byste mi neporadili, u jaky znacky hledat damsky hodinky do 4 000, se kterejma si neutrhnu ostudu. :) jak to tady ctu, tak zacinam mit obavy, ze s hodinkama v tyhle cenovy kategorii budu vypadat jako socka tak jako tak, nicmene treba existuje nejakej vyrobce, na kteryho bych se mohla zamerit, kdyz tomu vubec nerozumim. k hodinkam od znacek typu michael kors, dkny a podobne mam averzi, neco mi rika, ze realna hodnota tech produktu bude tak ve stokorunach. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: kdyby byly, tak máme všichni deriváty iwatch a celý Haute horologie by nemělo co žrát.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    DRAGON: protoze je to quartz.. tak jdou presne. timexy z trznice a nebo casia za 500 pujdou taky absolutne bez odchylky.. ale o tom hodinky uz davno nejsou
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    WOJTYLA: Dou jak hodinky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: pekny :)
    LOPIN: dyt ja vim, ze je to quartz a musim rict, ze jsem s tim moc spokojenej, protoze ty hodinky mam rok a pul a nezpozdily se ani o 5 vterin (jen prehazuju letni/zimni cas), nechapu, jak to delaj, za tyhle lace prachy...
    Jo, na kute, vedle Hurley. Ty bagusy jsou tu dva, za rohem je druhej a ten je prave ne uplne kvalitni, maj tam takovy podivny barevny kombinace atd.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte volové, dost mě to cuká na tydle Steiny... WOJTYLA: jak si Steiny stojej... je to spolehlivý??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam