• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    KALIBAN: hele dotaz.. z neakyho duvodu, maji obracene pasek... jakobyste vzali ty dva kusy horni dolni a prehodili je (tzn pasek s ridkama je nahore a pasek se sponou je dole)
    to je nejakej seiko ulet, nebo chyba, nebo co? netusite?
    CODE
    CODE --- ---
    KALIBAN: na to jak vim, ze mas velkou ruku jsou asi huste mega velky? a MOC pekny
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KALIBAN: Gratuluju a všechno nejlepší!
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ty vole bratr se asi posral... dneska darek k narozeninam...

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    WOJTYLA: okej, tohle má kouzlo
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MIKLO: Jojo 42 bez korunky je akorat.

    MIKLO
    MIKLO --- ---
    WOJTYLA: Velký hodinky působí vidlácky. Máš pravdu, že větší obvod zápěstí to trochu reguluje, nicméně ne zas tak moc jak by si člověk mohl myslet. Všechny hodinky nad 45 mm už jsou fakt velký a podle mě to nevypadá dobře. Osobně mám hranici 42mm, větší hodinky bych nenosil. Nejvtipnější jsou takový ti týpci s diesel orlojema jak jim to z každé strany odstává cenťák od ruky :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: to nevim. obecnej trend je ten ze se hodinky proste zvetsujou.. pritom starsi hodinky byli kolem 39-42max.. a imho zapesti meli porad ruzne velky i pred 20ti lety jen hodinky mensi.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    KOUDY: Tohle člověka neomrzí, jsou fakt top.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: mno to dost záleží na tom jak siroký máš zápestí...
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    TOMMY_: záleží jak který, společenský klidně do 40 .. sportovní a nebo jiné větší :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: nee. to je jen ted obecne prijimanej mytus dnesni doby ze hodinky musi mit 45mm+.. idealni velikost je pritom 39-40mm :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    A jaký Milgaussy jsou nejlepší? Černý/Modrý/Bíly..? Udělejte někdo anketu
    FINSON
    FINSON --- ---
    Shodou náhod jsem teď zelený milgausy viděl na kolegovi - a naživo na mě působily mnohem mohutnější a větší než jak jsem je znal z fotek. Krásnej kus oceli.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    WOJTYLA: sou maly, ale krasny!..jinak treba ty vintage omegy sou snad jeste mensi..coz je asi jedinej duvod co me odrazuje od jejich koupe..protoze jinak sou bozi

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Jo, a zatím ani jedny Rolexy se mi na ruce nelíbily. Což mi tedy ani trochu nevadí. ;)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ARMADILLO: ty co sem videl na koudym byly fakt malý, nebo tak minimálně vypadaly...
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ARMADILLO: Ony prostě i působí subtilním dojmem, ačkoliv rozměrově zase až tak malé nejsou. Prostě klamou tělem. Mně přišly všechny hodinky Rolex, které jsem na srazech Chronomagu kdy viděl, také hrozně prťavé. I když to samé se dá říct i o spoustě dalších hodinek, které jsem tam měl tu čest vidět...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KOUDY: Já asi jo. Někam příjdu (třeba něco podepsat) a zapomenu od rána co je za den :)

    WOJTYLA: Mně příjdou 40mm akorát. Jako kluk od počítačů nemám pracku jako Arnold :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam