• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: pri jednanich je normalni ze koukas co ma ten s kym jednas na ruce ne?..pokud te teda hodinky zajimaj..ja byl treba v jedny firme na nejakym jednani..prisel tam majitel a rika ze mam pekny hodinky..mel sem gran carrery tenkrat..tak sem se kouknul na jeho ruku a on mel ty same..jen s kozenym paskem..Dali sme se diky tomu do reci..pokecali o hodinkach..autech..a ted tam uz par let dodavame hw a sw..
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: a ja na to koukam z pohledu technika a bavi me jak se stavi k strojku. jaky picoviny vymysly aby strojek byl presnejsi, stabilnejsi a ja nevim co jeste. a navenek to vypada jako diesel designed by gant. :)
    a mas pravdu. pokud se nepletu z druhe ruky to zacina na 2mio.

    jen mi jedna vec neni jasna. proc bych se mel koukat na cizi ruku?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: ja je pouzivam jako takovy hodinky, ktery si beru do bazenu. do sauny. nebo kdyz jedu na kole nebo skejtu.. ktery mi bezne padaji na zem.. a dali treba i termalni 53° bazeny v laznich v Budapesti.. a fungujou velmi dobre..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LEXXA: f.p. journe vubec neznam ale na prvni pohled mi prijdou luxusnejsi a maloseriovejsi nez iwc..iwc je takova proflakla znacka trochu uz..proste kouknes na ruku..vidis ze ma iwc..kdyz se trochu vyznas v hodinkach tak hned vis co to je za znacku...u f.p.journe musis imho vic zkoumat...takze podle me budou stat vic nez iwc.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: a ted to neber jako trolling ale vidis rozdil mezi trebas iwc a j.p.journe? a ted bud hodnej a odmysli si jak journy vypadaji.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    zase si vemte ze nejaky apple watch stojej 20k a za 20k uz sou slusny designove hezky svycarsky hodinky...Jinak me osobne pripada ze do 200K se jeste plati za nejaky fajn zpracovani a kvalitu..ale u 90% vyrobcu sou hodinky nad 200k jen o znacce...nevidim treba nejakej vetsi rozdil mezi IWC za 200k a Jaegerama za 700k ktery vypadaj dost podobne..ani jedny nemaj tourb apod..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FINSON: Já jsem kancelářská krysa a sportu taky moc nedám, takže by s nimi mělo být zacházeno relativně šetrně... :-)

    TOMMY_: OK, děkuju za názor! :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Dva roky při práci na stavbě nejspíš nedají. Řidičovi autobusu nebo kancelářské kryse při troše pravidelné údržby vydrží na zbytek života.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    NEVILL: ja mam stary skx007 a .. nevim proc by nemeli vydrzet :) o hardlex bych se nebal.. jediny s cim si dat pozor je ten specifickej strojek co se musi narizovat vzdycky mimo urcity hodiny aby se nejak neprekrizily ty double datumy,.. nebo tak neco.. je to k dohledani ( a mozna ze tyhle novy uz budou mit nejakou pokrocilejsi verzi ) .. myslim ze jsou to super hodinky za dobry penize co si na nic nehrajou.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Seiko SNZH55K1 | Hodinky Koscom
    https://www.hodinky-koscom.cz/cz/seiko-snzh55k1

    Dotaz - máte někdo zkušenost s těmito nebo podobnými hodinkami od Seiko? Jsou použitelné, tedy aby vydržely déle než dva roky? :-)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Nekdo si treba kvuli emoci kupuje fake rokexy, aby je mohl rozjezdit parnim valcem..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MADCAT: jo jasný to je uplně v pohodě, každej máme jiný veci co nás bavěj...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOJTYLA: No...asi chápu, ale neoslovuje mě to...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOJTYLA: No...asi chápu, ale neoslovuje mě to...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    navíc upřímě? tydle kecy maj vetšinou ti kdo na takový hodinky nemaj... tak si malujou jaky jsou ti co na ne maj ale stupidos že za to utrácej:-))) nic osobního... já na ne ted taky nemám:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: nejseš... nakupuješ uplně stejně jen si bláhově myslíš že to tak neni....
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: jsem patrne sociopat :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tahle diskuze tady probiha pravidelne co pul roku.. Nestaci vam to jen vyfiltrovat ? Je nutny to psat znova ?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LEXXA: koupej si to protože to že je to Rolex v nich vyvolá nejakou emoci... lidi nakupujou na základě emoci...:-)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: a ted si odmysli tu emoci a redstav si lidi co si koupi rolex jen kvuli tomu ze je to rolex.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam