• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tyhle jsme nedávno viděl v prodeji na Chronomagu. Nejspíš tam furt ještě jsou...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TEDDYBEDDY: Ty jsou teda vazne hezky, proc se neprodavaji v Evrope?
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    COUDAK: no ty jsou teda HEZKY .. :D
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    To jsou ony :-)

    COUDAK
    COUDAK --- ---
    stejně nevím, proč většina lidí Casii opovrhuje. Mám je od malička, G-shocky a momentálně mám na ruce 9 let Casio Marine gear, i když mi loni odešel ten kovový řemínek a neměl jsem tisícovku na opravu tak ho nahradil gumovej :D ale nikdy mě ničím a nijak nezklamaly a mají na moje zacházení neuvěřitelnou výdrž :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jo a v bílý tak hezký imo.
    FINSON
    FINSON --- ---
    TEDDYBEDDY: Mám je na shortlistu "definitivních".
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TEDDYBEDDY: ale vypadaj krasne
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Docela vychytaný Casia. Antišok z G, řízený rádiem, každá ručka vlastní pohon, atd. Jen to nemá nápis rolex teda :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    co si myslíte o tehlech, mám je možnost koupit za rozumnou cenu. http://www.chrono24.cz/...ition--id4193259.htm?utm_source=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    STEPNI_VLK: "pánský" hodinky na buchtách jsou sexy ....
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ma nekdo zkusenost? asi je potrebuju

    Z4IK
    Z4IK --- ---
    a hezka neni ani s roladama
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    STEPNI_VLK: nejsem gay ale hodinky na holce je to uplne posledni co me zajima.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Hezky, slusi ji ty rolexky :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Ať tu něčím naředím tu sáhodlouhou a poněkud suchopárnou diskusi... Modelka Nina Agdal a její hodinky.




    Zbytek fotek: http://imgur.com/a/d8EDz
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    jeste k tem cenam.. moony v safiru a kompletnim kufrikovym anniversary balenim ( kde jsou jeste mimo tahu, dve nata ) stoji cca 160K .. na chronomagu to samy baleni sezenes za 89K .. a to prosim hodinky maji red dot a jsou koupeny 1/2016 .. stejne jako bych nekoupil novy auto.. tak bych asi nekoupil novy hodinky.



    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: Je to drahý, kup je přes eBay, určitě to půjde z UK nebo z Německa, abys nedoplácel DPH. I když stává se, že z Taiwanu to někdy vyjde levněji i s tím doplatkem a výpalným poště.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam