• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    CROME
    CROME --- ---
    Ja ty SEIKO zeru, skoda, ze jsou to casto nesehnatelny veci :(...placu

    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    to je tak, kdyz ti prijde do mailu slevova akce na Seiko na CreationWatches a v praci celej den nedelas nic jineho, nez aktualizujes svuj wish list :D

    Hands-On Review - Seiko Prospex SRPA21 PADI Turtle - A nice, colorful, affordable dive watch for summer (live pics, specs & price) - Monochrome Watches
    https://monochrome-watches.com/seiko-prospex-srpa21-padi-turtle-review-price/
    tyhle by jako sly!
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PELDA: krasa, ty sem koupil dedovi, mel predtim vintage orienty a ted ma tyhle a od ty doby je nesundal z ruky :))
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: Na me uz sou naopak moc preplacany no...globemastery me lakaj posledni dobou mnohem vic..Navic sou modry..coz je velky plus :)





    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: já myslel, že už je touhle dobou budeš mít dávno. ;)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: to jo.. ale je to takova nuda.. marky me asi bavi vic.. jeste zvazuju ty novy autavie.. ale nevidel jsem je jeste nazivo a podle fotek vypadaji hodne tlusty.. no jeste je casu dost.. jeste mi neni ani 29 :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: ty druhy imho lepsi a vic "omegacky"
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: no jo, já vím... :-)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    ja jsem si dneska dal predsevzeti. Pristi rok v cervenci az mi bude 30, si koupim novy speedmastery. zatim to vypada na klasicky hesalitovy moony. ale premejslim i o tech "novejch" markach.. :)





    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: tyhle podpultovy ksefty tohleto, kazi to charakter
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: vlastně ani nevím, kamarád má nějakého známého hodináře, tuším že v Liberci, ale nejsem si jistý...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: kde jsi menil hardlex? ja mam skvely skrabanec na pilotkach a rikam si ze kdyz uz pujdou k dochtorovi at se to splachne vsechno najednou
    PELDA
    PELDA --- ---
    NEVILL: jj... mne se hodne libi tady s Hirsch remenem jako je tady na to blogu. Koukal jsem, ze se prodava i u nas, asi to dam taky.

    Review: Seiko 5 SNZH53 Diver in Blue - worn&wound
    http://wornandwound.com/review/review-seiko-5-snzh53-diver-in-blue/

    LEXXA: a nebo tak:)


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PELDA: přesně tyhle mám, akorát jsem na ně dal kožený modrý řemínek a sklíčko jsem nechal vyměnit za safírové (nevím jak, ale ten hardlex se mi povedlo poškrábat).
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    PELDA: s letem za oknama si tohle vylozene rika o nato :)
    PELDA
    PELDA --- ---
    Jsem si dal rict a konecne vyhodil cinsky primky:)
    Dneska prisla nahrada, inspiroval jsem se tady... vypadaji super, ve skutecnosti lip nez na fotce.
    Za ty prachy (4,5k na nemeckem amazonu) hodne muziky.




    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Tak jsou dražší, ale myslím že v Německu budou pravděpodobně o dost levnější než u nás...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: Hezky, moc. Ale s tou cenou prestrelili.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NASTY: pochopil no. to moje vypada jak prdel. musim to nejak poresit
    NASTY
    NASTY --- ---
    LEXXA: Snad jsem pochopil správně jaký detail tě zajímá :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam