• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: viz moje spona po pár měsících. tomu se vyhnout nedá
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Je docela poskrabanej. Teda jenom spona.. Ale je to takovy autenticky.. zbytek je uplne v super stavu. A stejne je chci nosit takze mi to neva.. :) sem rad
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: co ten tah, není moc dojebanej?
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON: Byla to bleskova akce :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: ráno na ne koukám a říkám si, že za ty prachy to není zlý. :))) a najednou... :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Na ruce 3 minuty a jsou bozi !!

    VACA
    VACA --- ---
    VACA: ilustrační obrázek zrovna Prim, nebylo cíleně, pouze náhoda. První co mi padnul pod ruku kde je to zřetelně viditelné. (+/- u nepokoje) Nicméně princip je stejnej u všech mechanik..
    VACA
    VACA --- ---
    BYZSKO: na druhoustranu zase, 2 roky zajeté hodinky které už si sedly se dají lépe a spíš dobře doladit než nové/nově čištěné a namazané..
    Když to dáš někomu osvědčenému tak bych se toho nebál. Oni to dají na vibrograf a ladění se koná jen povolením/utažením nepokoje. Je tam na to přímo štelung, stačí sundat výčko. Do vlastního strojku se nijak nezasahuje ani se nevyndává..

    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    TOMMY_: jestli víš, kolik je to u těch primek, nebo to si neřešil...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    WOJTYLA: prave 65+ je nomos a to je jina liga. podival jsem se na prim.cz a dojalo me jak se ohani padesatiletou tradici :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TWISTRABBIT: Co myslis? Ruzny hodinky mi delaji ruznou.. seika par sec onegy klidne i pul minuty.. pro ty "novy" stary hodinky teprve jdu na predani
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    TOMMY_: a kolik maj denně odchylku?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: jo to je přesně odpovídající...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Ale nakonec to vsechno dopadlo jinak a dneska v pul 3 jdu pro neco uplne jinyho z roku 1971 co vazi asi tak dve a pul kila.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    WOJTYLA: Novy bych je nekoupil nikdy.. resil jsem komplet baleni zanovni hodiny a dva strapy. Full set za 36k

    Coz mi prislo optimalni
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    TOMMY_: si nemužu pomoct ale ta cena je podle mě blábol... 30 000+ ok... ale 65k??... furt si myslim že s hodinkama kolem 30k by udelali mnohem vetší díru do světa... navíc tak byl taky puvodní PRIM... to nebyly šileně drahý hodinky...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    BYZSKO: vítej do úžasného světa mechanických hodinek
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    Moje 2 roky starý Suma se zpožďujou 15 - 20 s za den, což mě celkem sere, zvlášť když na chronomagu čtu ódy na 6R15, jak jim to jde stabilně 2 - 3 s do plusu. Ale bohužel je to furt v limitu, tak se mi je kvůli tomu otevírat nechce.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TANTRAMAN: Mě se zpožďujou furt, ale já je nenosím doma, takže je mám za den na ruce třeba 6 hodin, když je mám na ruce furt tak to myslím nedělaj.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    BOBASH: tyhle mam taky. po trech letech se zacinaji trochu zpozdovat. pozorujes to taky ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam