• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    Z4IK: provedu :-D
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    BLEVAJZZ: mozna by stacilo si sundat koralky
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BLEVAJZZ: dej tmave hnedej a budou supr :))
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    Dneska jsem si šel pro jedny vintage Dogmy.... asi dost vzácné..protože jsem je nenašel ani na internetu :-DDDD..dám na to jiný pásek asi.

    FINSON
    FINSON --- ---
    TOMMY_: Krása.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    myslim ze se to povedlo :)

    a jeste jsem se krasne projel do Revince :)



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: nebyt to ve "zlate", tak jsou pekny :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEDDYBEDDY: nadhera.. spolecne s project alaska nejkrasnejsi novy omegy.

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Na ebay dražba Speedy tuesday (v lednu se objednávaly za 4.100 GBP)

    Omega #SpeedyTuesday Chronograph | eBay
    http://www.ebay.com/...cc6a30afc%26pid%3D100227%26rk%3D3%26rkt%3D10%26mehot%3Dpp%26sd%3D253003122722
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALIBAN: tak na chrono24 jsou za 13 i s poštou viď
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    JOHN_LENON: sou super, me ta znacka i ten styl sedi moc, cena je trosku za certiny ulet, ale jen trosku. pokud ti nedaji spat, tak se jeste mesic trap a tes a pak si je kup
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    TOMMY_: vzhledem k tomu ze nejvic hodinek tam nakoupej rusky turisti v zabkach tak bych se tohohle zrovna nebal, ty lidi co delaj v tehle obchodech musi mit dobre vyvynutej cich na to, kdo ty prachy ma, nezavisle na tom jak vypada.

    nicmene ti to nezavidim, ja tyhle veci NAPROSTO neumim,..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMMY_: Stejný 42.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TEDDYBEDDY: ty jsou hodne fajn.. a jsou 39mm vid.. ne jako moony co maji 42
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMMY_: Bílomodrý speedy broad Arrow 57 v prosinci. Pult 145k, Azra na staromáku 125 k jednání, Dušák 90k.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: já měl nějaký před dvěma tejdnama na srazu na ruce a moc mi to neříká...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: to neni o preferencich. brightz zacinaji na $3.5 z druhy ruky. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LEXXA: ad 1, jasně, to je o každého preferenci.

    ad 2, absolutně nic. nějaký doma mám. :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: kdyz si odmyslim znacku tak mi tam vadi to ds-1 nejak mi proste tam nesedi. jinak za ty prachy asi cajk. pripominaji mi trosku seiko brightz ale to asi kazdy hodinky s vylestenou lunetou
    JOHN_LENON: co mas proti vanskam? bych bral radsi vansky ve kterych se citim dobre pred oxfordkama ve kterych sice vypadam dobre ale citim se jak sardinka v konzerve.
    TOMMY_: to je vcelku easy. pokud nenarazis na magora se vyjednava tak, ze si v hlave reknes jakou bys bral slevu. tu zdvojnasobis a jak ti prodavac rekne ze ses posral v kine tak se zacnete hadat a idealne se dostanete tam kam ses chtel dostat v prvni rade.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: tak to milej zlatej nevím. :) ale něco mi říká, že vansky ti tvoji pozici určitě nezlepší.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMMY_: cim drazsi hodinky sou..tim vetsi dostanes slevu..ja kdyz si tam kupoval treba ty tagy carrery tak sem se dostal ze 114 snad na 105 tusim..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam