• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    VACA
    VACA --- ---
    hmm, tyhle bych asi klidně i bral...


    Cena super, safir s AR, eta, gmt, 300m.. Akorát že je uděali jen v 50-ti kusech :(

    Reader Review: MKII PMWF Graywater GMT – WristWatchReview.com
    https://www.wristwatchreview.com/2016/07/02/reader-review-mkii-pmwf-graywater-gmt/
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    vsehny fotky ani nejakej celkovej report ted asi nedam... ale ve zkratce - v domacich podminkach. se zakladnim naradim z ebaye je to mozny udelat doma. ted, podruhy uz bych byl rychlejsi..



    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VACA: Nemuze to souviset s tim jak postupne prestal s tou vojenskou ideologii a vic se zacal venovat vysim mysnkam ,? Ze se pak tahle jeho "povysenost" nad obycejnou valku ukazala i na tom ze misto vojenskyho nastroje ma jenom ukazatel casu. Neco jako kytka v kanonu u tanku ? Nebo kdyz dusek chodi bez bot.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Tak jsou doma. Teda v Praci.



    VACA
    VACA --- ---
    TOMMY_: jj oni se prej tyhle seika hodně prodávali v PX storech na základnách ve vietnamu. Prej to byly hodně rozšířený hodinky mezi vojclama, a taky asi nebyly moc drahý...
    Ale proč sakra měl Kurtz rolbu bez lunety?? :)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    VACA: Tak tam ma willard zelvy zejo :)
    VACA
    VACA --- ---
    TOMMY_: vypadaj celkem zajímavě i takhle bez lunety..

    Mi to připomělo Kurtze z Apocalypse now


    ten měl z nějakého důvodu Rolbu taky bez lunety...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOMMY_: krasa. tak at to klapne preju :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    A uz mi postupne chodi nahradni dily :)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    :-)

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    a ted mi napise typek ze by mel na prodej i mark II .. no doprdele.. to abych zrusil tu rezervaci na ty seika snad :D
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOMMY_: tos ty speedy začal nějak sbírat, ne? :)
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_: No. Poslal jsem mu prachy. Tak prej do 48 hodin
    Uff..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DONTRAGEDY: Jo jo, máš recht, tady je to pěkně popsané.
    Atomový poloměr napříč periodickou tabulkou – Khanova škola
    https://khanovaskola.cz/video/2/5/2418-atomovy-polomer-napric-periodickou-tabulkou
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BETTER: ale jo, najdes, googluj si hydreliox, jsou to smesi s obrovskym pomerem helia a vodiku a prakticky nulovym pomerem kysliku, pouzivaji se na extremni ponory, zabranuje HPNS (https://en.wikipedia.org/wiki/High-pressure_nervous_syndrome)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to jsou zase moudra, helium a 300 metru :) at ziji internetovi teoretici :)
    DONTRAGEDY
    DONTRAGEDY --- ---
    COWBOY: helium ma mensi atomovy polomer nez vodik. Vzdy na riadku napravo je prvok s najmensim polomerom.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BETTER: Takhle to beru. A uvědomuji si, že jsem nikdy nepracoval v hloubkách pod 300 metrů. Tak proto jsem to na hodinkách nikdy nepotřeboval. Takže těšit helium v hodinkách mi přijde jako zbytečné. Ale třeba se tu nekdo tak hluboko potápí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam