• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    SLAMITCH: To znamená, že už o žádných hodinkách nesní a že už všechno má, přece!
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    TEDDYBEDDY: Já nic nevidím ani doma ani v mobilu ani v práci :(
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    KOUDY: chudaci kalkulacky..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOUDY: Zeťák si teď koupil A8 4,2 a nějak mu nechce chytat. Že by? :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    To je bozi

    This Automatic Watch Winder Is Built Into An E36 M3 Engine Block • Petrolicious
    https://petrolicious.com/articles/this-automatic-watch-winder-is-built-into-an-e36-m3-engine-block
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: 28 je hodne. to radsi dam za presage
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    LEXXA: http://www.davosa.com/en/gents/show-all/gents-watches/335/gentleman?c=495
    U nás je prodávaj helveti, ovšem 28 tis. za Davosu s etou mi teda připadá dost.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    BYZSKO: mas link?
    BYZSKO
    BYZSKO --- ---
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    jj.. na ty hodinky se asi soustředí.. posílám často nějaké sladkosti, občas knížky, oblečení.. a nic z toho nechytili.. a jednou jsem do Česka poslal hodinky (gift, 10USD na balíku) a chytli je.. tak jsem psal kupujícímu, co jim má napsat, a stejně chtěli celníci, abych jim tu cenu potvrdil já jako odesílatel..
    JOPS
    JOPS --- ---
    Pokaždé když mi to chytli celníci, tak pokaždé jsem platil clo plus DPH.. I když jsem jim v mejlu psal, že to je pro osobní použití. Ale tak nějak jsem s tím vždycky počítal...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    posta vam normalne napise..vy ji reknete co ma proclit a ona to procli...Tyden zpatky mi psali ohledne tricka a mikiny se sashou grey...DHLko to samy

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    celni posta nezveda telefony uz 4 roky :) ale znam jednoho co se tam dovolal a znam jinyho kterymu kdyz se dovolal mrskli s telefonem :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: nelze jinak nez souhlasit :)
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    DRAGON: to je pěknej vopruz
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON: jeste info: to vysvetleni se pry da udelat emailem a tak dost urychlit to flow
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL: přesněji řečeno clo je celkem zanedbatelné, hlavně se tam doplácí DPH...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NARVAH: no treba mne ted jede z USA tricko, zavolal sem na DHL, protoze mi tracker ukazal, ze je na customs. A imho ted budu muset zajet na celni postu na plzensky a vysvetlit jim, co je to za zbozi a oni budou zkoumat jestli zbozi podleha clu (mam to o 1 dolar pres limit kvuli cene postovnyho, god damn it!) a pak mi triko budto daji a nebo reknou ze zaplatim clo a daj mi ho az pak. Nic vic v tom asi neni. Pani z dhl mi dala i telefon na celni postu, ale teda uz dva dny mi to nikdo nezveda.
    NARVAH
    NARVAH --- ---
    NEVILL: hmhm, to nezní moc lákavě ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NARVAH: obvykle ti přijde s naskenovaným dodákem atd. že Ti přišla zásilka ze zahraničí co se musí proclít a buď si ji vyzvedneš na celnici nebo české poště vyplníš přiloženou plnou moc, dodáš nějaké další podklady (je-li to nutné) a pak už ti to normálně doručí s tím že jim doplatíš to clo a tuším stovku manipulační poplatek...teda snad si to pamatuju dobře, snažím se neobjednávat nic mimo EU protože s tímhle je vždycky hroznej voser...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam