• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Ono je to těžký, mám invicty a na mé ruce prostě vypadají jako normální velikost. Na většině mužů, zase jako obří hodinky.

    Mám 38 cca, které mam od 28ti a s těmi si připadám, že i sportovní náramky jsou větší. Jako pocitově na mé ruce.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    STEPNI_VLK: jasně, je to super subjektivní. Ale prostě v mém případě nezdá (důležité to v "mém"). Mám prostě macatý zápěstí a menší hodinky mi na něm přijdou tak nějak "nepatřičně" (proto ta poznámka o dámských) a nelíbí se mi. Je to individuální a subjektivní, takže ti to vůbec neberu. Chci nosit něco, co se mi bude líbit a vyhovovat, takže na tom se asi shodneme, jenom to máme každý položený v jiném stylu.

    Moje nejmenší hodinky jsou aktuálně 39 mm Amphibie a přijdou mi malé :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    XLACHTAN: Ale prd. To se ti jen zdá. Všechno je to jen a pouze o zvyku. Dříve takhle malé hodinky nosili všichni pánové a nikdo se nad tím nepozastavoval. Natožpak aby někdo tvrdil takovou hovadinu, jako že jde o dámskou velikost.

    Dnešní styl je "čím větší a těžší, tím víc hodinky". Začínal jsem s mega velkýma Diesel a dnes nosím decentní King Seiko, o kterých na ruce skoro nevím, a Monstra a Samuraje mi leží v šuplíku. Většina žen nosí mnohem větší hodinky než já a mně je to úplně u prdele.

    Mimochodem, obvod zápěstí mám cca 19 cm, Machalíkovy hodinky jsem na ruce měl a jejich velikost je naprosto v pohodě.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MACHALIK: moc pěkný, hi-beaty by se mi fakt líbily, ale 36 je prostě taková dámská velikost :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    NEVILL: naživo vypadají ještě o chlup líp :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    XLACHTAN: Hmmm...to je ale moc pěkné...já mám samuraje v té předchozí save the ocean verzi, ale tohle vypadá ještě líp! Další samuraje asi pořizovat nebudu, ale želvy, to by možná šlo, ty ještě nemám... :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Seiko Samurai Save the Ocean 2019, včera vyzvednuto :) ten ciferník je naprosto boží, hlavně na sluníčku

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Prodam jedny primky..mel jsem je jednou na sobe..takze vicemene 100% stav...ale hodinek mam tolik..ze je proste nenosim..

    Rozměry
    ∅45 x 12mm, 85g
    Voděodolnost
    3 ATM

    dam je za 9k..krabicku apod samozrejme mam.







    STALK
    STALK --- ---
    STALK XLACHTAN
    ad Heuer Verona - zkontrolováno u hodináře, vyměněna baterka - jsou funkční v pořádku, - škrábance na skle jdou vidět na fotce (v místě nápisu quartz a mezi dvanáctou a jednou ) při běžném pohledu si jich nevšimnu - kolečko seřizování je prý lehce ochozené (ozubené kolečko vevnitř) - ale na žádnou funkci to nemá vliv. - V tuhle chvíli je nabízím k prodeji.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    STALK: jsou funkční? Původní strojek? Jak moc je poškrábaný sklo?
    STALK
    STALK --- ---
    JOHN_LENON: díky
    Viděl jsem inzeráty různé ceny - začínali někde na plácnu 300usd... ale i za podstatně víc (chápu že stav hraje velkou roli) chci to prodat než na to zase zapomenu, nechce se mi s tim moc spekulovat - nejde o moc peněz ale nechci to dávat zbytečně pod cenou. - zatím si nejsem jist co s tím. - ocenim konkrétní tip - případně klidně piště kdyby někdo měl zájem. díky
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    STALK: hod to pak taky sem az to budes prodavat
    STALK
    STALK --- ---

    mám doma s pozůstalosti tyhle hodinky - jsou trochu poškrábané, používané... najde se někdo kdo by odhad jakou můžou mít cenu?
    ZARA
    ZARA --- ---
    Longines Heritage Conquest Automatic
    35mm
    Happy birthday to me!





    BAAL
    BAAL --- ---
    Cesty za hodinářským uměním: SEIKO — iVysílání — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/...silani/12189981975-cesty-za-hodinarskym-umenim-seiko/218562260290001
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    STEPNI_VLK: Ty jsou krásný a ještě když slouží tak dlouho je to paráda. Plus technicky unikátní a ještě hibeat z dob, kdy asi KS a GS soupeřili vnitrofiremně o to kdo bude tou luxusní výkladní skříní Seika
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jsem teď ještě pár dní v Japonsku, tak jsem si musel koupit něco jako suvenýr :) nic drahého, ale nosil jsem do teď Festiny, takže upgrade.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam