• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Z4IK: co to bylo?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JPLABS: Bylo nám ctí pa
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    moje vintage omegy jdou zas nahoru..sweet :)


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Dnes mi dorazily Hamtun H2 Kraken, v základu měly strojek Seiko NH35A, já jsem si trochu připlatil za verzi se Sellita SW200 elaboré. Jinak titanové pozdro a tah s nějakou spešl vrstvou která by to měla činit odolnější proti poškrábání, safírové sklo s vnitřním antireflexem, průměr 41mm. Občas z toho Kickstarteru taky vzejde něco dobrého... :-)

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: mně se na tom ten kyklop docela líbí, ale nevím no...ještě se mrknu na nějaký ty videa jak to vypadá...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NEVILL: jako ne... ale vizuálně mi tam ta datumovka nesedí
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: tak teoreticky ten nový strojek 6R35 by nemusel být špatný...rezerva 70 hodin, že jo...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NEVILL: sice draze, ale ještě jsem koupil starý.... já tam vidím určitej rozdíl....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Výsledky hledání: alpinist | Chronoshop.cz
    https://www.chronoshop.cz/hledani?search=alpinist&x=0&y=0

    Nové Seiko Alpinist už jsou skladem...ale pořád nad nimi nějak váhám, no...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    CALIBOS: Pěkný
    VACA
    VACA --- ---
    CALIBOS: Krasavice! :)
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    Jinak moje impulzivní přihazování na ebay z minulého týdne :) 80 léta, jsou sice broušené, ale hezky (majitel psal něco o Omega servisu, ale nevěřím tomu), lumi na cifru je rozpadlá a pryč. Akorát asi potřebují servis :( chtěl jsem je na nošení a teď mám strach o ně :) ach jo to je nekonečný příběh tohle...

    FINSON
    FINSON --- ---
    VACA: Rozumím. Kvůli historii bych nějaké Bulovy obecně bral taky, bohužel mi na nich zase nesedí jiné parametry :-) A jenom do vitríny je nechci.
    VACA
    VACA --- ---
    FINSON: Jj ja aukro taky nemam zrovna v oblibe, je tam kupa hnoje pro kafky..

    Obcas tam ale projedu sekci historicke fotoaparaty kdyz neco schanim.

    Vyjmicne se tam v tom mnozstvi da narazit poklad. Kdysi jsem tam koupil original s.t. dupont zapalovac za prakticky nic. A corka to nebyla.

    Ale to jsou nahody, ja sem tam ted ani nic nehledal, kecal sem s kolegou o accutronech, chtel muje ukazat na netu, dal do google a vyskocilo na me tohle:D

    Ted zrovna po nich nepasu, ale accutrony by se mi vlastne libily vzhledem k jejich historii. Ale i ta ladicka me na tom bavi protoze se pohybuju v hudebnim prostredi jako zvukar.
    Akorat sem si rikal ze kdyby byly naladeny na 440 misto tech 320, ze to by byla super pecka! :D
    VACA
    VACA --- ---
    CALIBOS: No, tak dobre, presvecili jste me ze to asi takovy terno jackpot nebyl:) Ale chce to asi hodne trpelivosti a casu na tom ebayi. Obecne mam pocit ze jejich ceny se pozvolna sunou spis nahoru. Prijde mi to vsechno tam nejaky drazsi nez pred par lety..

    S tou prestavbou te chapu, original je proste originsl.

    Jinak ja se priznam ze ty aukra za 6 bych vzal asi bez vahani. I s tim vedomim ze sklo a cifr mozna nekdo menil expost..
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    SUMPTN: aha, tak to uprimne netusim jestli taky zvladne, nic podobnyho jsem s nim nikdy neresil
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    nejsem si jistej co myslis tim umeleckym, ale doporucuju Necase v Nuslich
    Rytectví Praha 4 - Zbyňek Nečas - gravírování laserem, rytí z fotografie, 3d gravírování, medaile a odznaky
    http://www.praha-rytectvi.cz/
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Ma prosim nekdo tip na umelecke gravirovani?
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    VACA: hlídej ebay... italové tam občas vyskakují levně (normálně aukce). Pohrával jsem si taky s myšlenkou je hodit do Spaceview ale jednak jsou zlaté a jednak se mi líbí tak jak jsou :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    VACA, CALIBOS: Aha, OK, mně byly podezřelý hlavně ty ručky. Strojek mě moc netrápil, na fejku může vypadat podobně, akorát vteřinovka tomu bude skákat :-) - což na fotce vidět není. Ale je fakt, že na fejku za 6k by ten stojek zase takhle dobře nevypadal ani coby atrapa...
    No jo, když já jsem na to Aukro vysazenej :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam