• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Z4IK: co to bylo?
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JPLABS: Bylo nám ctí pa
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    moje vintage omegy jdou zas nahoru..sweet :)


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Dnes mi dorazily Hamtun H2 Kraken, v základu měly strojek Seiko NH35A, já jsem si trochu připlatil za verzi se Sellita SW200 elaboré. Jinak titanové pozdro a tah s nějakou spešl vrstvou která by to měla činit odolnější proti poškrábání, safírové sklo s vnitřním antireflexem, průměr 41mm. Občas z toho Kickstarteru taky vzejde něco dobrého... :-)

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: mně se na tom ten kyklop docela líbí, ale nevím no...ještě se mrknu na nějaký ty videa jak to vypadá...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NEVILL: jako ne... ale vizuálně mi tam ta datumovka nesedí
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TWISTRABBIT: tak teoreticky ten nový strojek 6R35 by nemusel být špatný...rezerva 70 hodin, že jo...
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    NEVILL: sice draze, ale ještě jsem koupil starý.... já tam vidím určitej rozdíl....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Výsledky hledání: alpinist | Chronoshop.cz
    https://www.chronoshop.cz/hledani?search=alpinist&x=0&y=0

    Nové Seiko Alpinist už jsou skladem...ale pořád nad nimi nějak váhám, no...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    CALIBOS: Pěkný
    VACA
    VACA --- ---
    CALIBOS: Krasavice! :)
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    Jinak moje impulzivní přihazování na ebay z minulého týdne :) 80 léta, jsou sice broušené, ale hezky (majitel psal něco o Omega servisu, ale nevěřím tomu), lumi na cifru je rozpadlá a pryč. Akorát asi potřebují servis :( chtěl jsem je na nošení a teď mám strach o ně :) ach jo to je nekonečný příběh tohle...

    FINSON
    FINSON --- ---
    VACA: Rozumím. Kvůli historii bych nějaké Bulovy obecně bral taky, bohužel mi na nich zase nesedí jiné parametry :-) A jenom do vitríny je nechci.
    VACA
    VACA --- ---
    FINSON: Jj ja aukro taky nemam zrovna v oblibe, je tam kupa hnoje pro kafky..

    Obcas tam ale projedu sekci historicke fotoaparaty kdyz neco schanim.

    Vyjmicne se tam v tom mnozstvi da narazit poklad. Kdysi jsem tam koupil original s.t. dupont zapalovac za prakticky nic. A corka to nebyla.

    Ale to jsou nahody, ja sem tam ted ani nic nehledal, kecal sem s kolegou o accutronech, chtel muje ukazat na netu, dal do google a vyskocilo na me tohle:D

    Ted zrovna po nich nepasu, ale accutrony by se mi vlastne libily vzhledem k jejich historii. Ale i ta ladicka me na tom bavi protoze se pohybuju v hudebnim prostredi jako zvukar.
    Akorat sem si rikal ze kdyby byly naladeny na 440 misto tech 320, ze to by byla super pecka! :D
    VACA
    VACA --- ---
    CALIBOS: No, tak dobre, presvecili jste me ze to asi takovy terno jackpot nebyl:) Ale chce to asi hodne trpelivosti a casu na tom ebayi. Obecne mam pocit ze jejich ceny se pozvolna sunou spis nahoru. Prijde mi to vsechno tam nejaky drazsi nez pred par lety..

    S tou prestavbou te chapu, original je proste originsl.

    Jinak ja se priznam ze ty aukra za 6 bych vzal asi bez vahani. I s tim vedomim ze sklo a cifr mozna nekdo menil expost..
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    SUMPTN: aha, tak to uprimne netusim jestli taky zvladne, nic podobnyho jsem s nim nikdy neresil
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    nejsem si jistej co myslis tim umeleckym, ale doporucuju Necase v Nuslich
    Rytectví Praha 4 - Zbyňek Nečas - gravírování laserem, rytí z fotografie, 3d gravírování, medaile a odznaky
    http://www.praha-rytectvi.cz/
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Ma prosim nekdo tip na umelecke gravirovani?
    CALIBOS
    CALIBOS --- ---
    VACA: hlídej ebay... italové tam občas vyskakují levně (normálně aukce). Pohrával jsem si taky s myšlenkou je hodit do Spaceview ale jednak jsou zlaté a jednak se mi líbí tak jak jsou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam