• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    NEVILL: Hmm, pěkný to je. Jen se prostě nemůžu smířit s jejich urputností v luminiscenci na "opačném" konci vteřinovky. Ano, samozřejmě vlastně o nic nejde, ale mé mírné OCD prostě maximálně trpí tím, že bych v noci viděl vteřiny opačně. Vždycky mě tím zvládnou nasrat :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    NEVILL: No mně přijde, že je to přesně další várka variací na SKX, tentokrát bez potápěčské lunety...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    New Watches in the Seiko 5 Sports Collection Lose the Dive Bezel with Their Latest Update - Worn & Wound
    https://wornandwound.com/...-seiko-5-sports-collection-lose-the-dive-bezel-with-their-latest-update/

    Nová kolekce Seiko 5, tohle se mi i docela líbí, lepší než ty variace na SKX...
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    Prodam Zenith El Primero Chronomaster Open Grande Date XXT .... libovej orloj. Hodinky jsou jako nove, bez vlasecnic. Cena k jednani 160tis.

    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    Má někdo zkušenost se solárními Casio? Už jsem něco vysondovala v poště díky [ WOJTYLA @ Hodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze ] problém byl jen v občasném nošení a že to nasvítli zadax... Ulomila se mi pacička na těle klasických F 91w ( https://www.alza.cz/...52~75106652326~&gclid=EAIaIQobChMI7pOIitjJ6QIV1vZRCh0ZMgDnEAQYASABEgKC6PD_BwE ), neopravitelné, 2x slepované a už to špatně drží... Potřebuju podsvícení, voděodolnost, budík, datum, čas, jde mi o funkčnost a cenu, modní doplněk nepotřebuju. F 91W jsem nadmíru spokojená asi 10let, krom tedy toho řemínku Vzhledem k tomu, že se soláry dají sehnat za stejnou cenu jako nový F91W, ráda bych nějaké zkušenosti- jde mi hlavně o poruchovost a věci typu "brzy se láme držátko řemínku"... Hodinky nesundavám ani do sprchy, ani na spaní. A mám mega úzké zápěstí, takže nechci nic robusního (16cm jem naměřila metrem a to mám na pohodu na volno).

    uvažuju nad https://www.sbazar.cz/L.r.88/detail/110534765-hodinky-casio-solar-illuminator

    nejsou solar, ale za stejnou cenu jako novž F https://www.sbazar.cz/...hal.Mecner/detail/109710540-casio-ae-2000w-nosene-ale-ve-velmi-peknem-stavu

    Solární hodinky Casio - Pardubice - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/l.schejbal/detail/111495950-solarni-hodinky-casio

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KALHOTKA: Manzelka ma Garminy Vivoactive 3, a je s nima maximalne spokojena. Nevypadaj nijak spatne.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BEEBLEBROX: Ou, to mi uniklo. Beru zpět, v tom případě asi ten Garmin...
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    NEVILL: Suunto fitness 3 nemá gps modul, používá k měření aktivit spárovanou aplikaci v telefonu
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KALHOTKA: Možná případně něco jako Suunto 3 Fitness? S tím Garminem to bude asi srovnatelné.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KALHOTKA: alza ma nejake garminy za 3.5. aplikaci nevim, nevidel jsem ale rozhrani hodinek rozhodne bylo v cestine kdyz jsem na ne koukal
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    COUDAK: kupuje to děda a kdybych vybral hodinky za 500, tak by se cítil méněcenně, takže by k tomu koupil hromadu drahých plastových nesmyslů s kterými by si kluk 2x pohrál a pak by akorát zaváděly v pokoji. :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    SYDO: stopky celkem využívá, jinak mi šlo hlavně o tu velikost
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LELI: to je fakt krasnej technickej napad!
    FINSON
    FINSON --- ---
    BOLDRIK: Mido je docela fajn švýcarská značka, v ruce jsem je sám neměl, ale na fórech nadšenců na ně čtu dost chvály.
    LELI: Paráda! Jednak hodinky, druhak supr mít takovýho kámoše.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja kupuju darky malo..:)

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    LELI: koudy, ty mas novou ikonku?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    LELI: nez jsem se zacetl ty svetlejsi vypadaly na prvni pohled jako cosmograph of f.p. journea.
    LELI
    LELI --- ---
    Darky jsou moznost nekomu koupit neco, co by si nejspis jinak neporidil a udela mu to radost, ne nezbytne z financniho hlediska, ale treba ze by ho to nenapadlo si neco takoveho koupit. Uz jsem podaroval lidi ruznymi vecmi, neobvyklym a exkluzivnim alkoholem (treba lahev cognacu z roku narozeni, 1945), obrazy, autem (veteranem co mel nekdo na policce a dlouho po nem touzil), ...

    Treba tady jsou jedny hodinky, ktere jsem koupil a daroval svemu kamaradovi k vyznamnemu zivotnimu milniku. Je technickyho vzdelani, takze hranaty kolecko je ta spravna fascinujici vec, sam na ne nekolikrat koukal, od doby co je mel Bechyne na billboardu po praze v predchozi generaci ho to kolecko fascinovalo, tak ted se mu toci na ruce a je to realne nadhera, jak to do sebe zapada. Vybral jsem ty s sedym cifernikem, nazivo se mi libily vic a je velky stesti ze meli v obchode oboje vedle sebe. :-)

    Link na technicka data:

    Maurice Lacroix Masterpiece Square Wheel Retrograde MP6058-SS001-310 | Hodinky Koscom - více než 9000 hodinek skladem
    https://www.hodinky-koscom.cz/...croix-masterpiece-square-wheel-retrograde-mp6058-ss001-310-k0027207

    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    No musím říct, že jsou super. Mají odchylku -30s/d. Což bych asi mohl poštelovat, ale asi je časem pošlu k hodináři na vyčištění a naolejování.

    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, rád bych se zeptal na názor na značku Mido. Konkrétně na řadu Mido Baroncelli, dámské. Stojí za ty peníze nebo mají i lepší alternativu v podobné cenové relaci? Díky.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Ja bych te chtel za otce :-D ja dostal první hodinky casia a pak az k 18tinam hodinky za neuveritelnych 1500 kc :-D

    Ano tak drahe byly :-D:-D:-D

    Jinak ja kupoval nevlastnim detem bt bentime za cca 800kc... Vodeodolne na plavani a byly to klasicke rucickove i s podsvícením.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam