• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    JOPS
    JOPS --- ---
    ATARKA: ja si clovece nemuzu pomoct

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ATARKA: nejsou ti malý? :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    ATARKA: :-)

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    Tak jsem se dočkala mých favoritů, v prodeji by měly být od července, což je dle myho unreal teda ... ale jako jo, jsou krásný, ani nevazej tunu díky keramice a gumovymu pasku


    SYDO
    SYDO --- ---
    AMSTERDAM: Ne, 36mm, jsou to ty nove 124270.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    SYDO: 39mm ?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    SYDO: super univerzály. a kdyby ses náhodou rozhodl lézt na Everest, taky se neztratí. ;) gratuluji.
    SYDO
    SYDO --- ---
    Tak jsem se dočkal svých dream watch :)

    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Zamiloval jsem se asi, tak snad to brzy přejde :) Pragmaticky bych totiž radši nějakýho day date diver Islandera, ale bohužel ty, co se mi nejvíc líbí, jsou na mě nejenom moc velký, ale hlavně mají lume na vteřinovce na druhý straně, což mě prostě autisticky sere tak, že se přes to zatím nepřenesu.

    Islander Hi-Beat Automatic Dress Watch with Salmon Dial, AR Sapphire Crystal #ISL-37
    https://longislandwatch.com/islander-hi-beat-automatic-dress-watch-with-salmon-dial-ar-sapphire-crystal-isl-37/


    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    JJOXER: Nádherný. Btw. Junghansy jsem koupil před 28 lety u hodináře v Opletalce moji tehdejší přítelkyni k Vánocům.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    KOUDY: jses o rok mladsi nez ja :)
    JJOXER
    JJOXER --- ---


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GLOBETROTTER: Taky jsem si to pred lety myslel..ted ve stari to vidim trochu jinak..:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    GLOBETROTTER: to si klidně kup, nikdo ti to nebere. :) jen jsem vysvětloval tu analogii. ;)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    GLOBETROTTER: Ale stejně by mi to žena zakázala koupit, protože Subaru je z těch Japonců nejbezpečnější. A já hlavně provozuju mama taxi, nemám káru jako kočkolap.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SYDO:
    JOHN_LENON:
    Sice mám mnohem radši Toyotu než Nissana, ale kdybych si mohl dovolit drahý fáro, tak si radši koupím Infinity než Lexuse. Protože mi přijde že Infinity má duši a Lexus ne. A sorry, ale Medvěd je fakt pro starý lidi.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    LEXXA: Mně přijdou Rolexky vzhledově jak nějaký Primky pro děti.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DAVIDOWITCH: k obleku jsem si asi před 20 lety koupil u Kosiny "zlatý " ručičkový Casia :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SAMOUT: Já jsem línej tahat mobil z kapsy, otevírat flip case a davat prst na čtečku. Celý je to opruz. Takže pokud potřebuju být někde na čas a nevezu si prdel v autě, kde mám hodiny na displayi, dám si na ruku jedny ze svých čtyřech hodinek. A to obecně nosím hodinky minimálně (protože mobil a auto), snad tu za to nebudu ukamenován :-)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    SAMOUT: Presne tohle sem ted resil. Hlavou bych koupil nejakej fit naramek, mozna ty hodinky od Samsungu co umej hlidat tlak, kdybych uz neco chtel na ruce (ne vzdycky chci tahat mobil kdyz chci vedet cas).
    Pak se da jeste rict ze treba k obleku jsou zapotrebi rucickovy, coz muzou bejt ale v klidu quartzky, dokud to je o uroven na Mickey Mousem. No a pak je tu Square Wheel Masterpiece, treba...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JOHN_LENON: ja naopak vubec nevidim zadny sexappeal u Rolexu. kazdej je z nich uplne posranej a ja si jich na ruce par zkusil a nic. jednou si treba pordim 16700 do trezoru jen protoze mam rad jamese spadera ale jinak po emocionalni strance tak me mnohem vic berou vyrobky od epson corporation.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam