• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    EXCITE: wear os je skvělej, ale zařekl jsem se, že dokud nevydrží týden baterka, tak ne
    Ještě možná dodám, že Jablko styl nechci

    Už jsem koukal, téměř vše sedí na Garmin venu 2 plus, ale designově jsou spíš pro holky, kdyby Garmin někde napsal že do nových fénixů softwarově volání dodá, tak neváhám
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BUCCI: Máš moc požadavků najednou :)
    Podívej se na Amazfit GTR -2 (mají výdrž,ale jsou slabší na tu práci s notifikacem) nebo na Ticwatch Pro 3 (ty mám já , ale ty nemaj tu výdrž, max 2,5 dne)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    JANCHR: kromě výdrže na nabití nesplňuje bohužel vůbec nic... Ale měl jsem je taky na konci 80 jako dítě
    JANCHR
    JANCHR --- ---
    BUCCI: tyhle sem mel, spokojenost

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Já vím, že Smartwatch se v tomhle auditku moc nemusí, ale křupnul moje 2 a kousek roku staré Honor MagicWatch 2, nyní koukám po něčem novém a docela mě zaujal Garmin Fenix 7 (a něco), vadí mi ale, že neumí telefonovat, nenapadá někoho něco, co by mohlo být použitelné?

    Musí:
    - vodotěsnost na plavání
    - telefonovat přes BT
    - sport tester (ale ne jen běhání)
    - monitoring životních funkcí a spánku
    - buzení vibrací
    - management z telefonu
    - výdrž na jedno nabití alespoň 10 dnů

    Byl bych rád:
    - aktivní operace s notifikacemi (odpovídání, např diktování zpráv)

    Na rovinu, kdyby ten Garmin uměl telefonovat, tak už ho mám
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    VEEHELL: render jineho navrhu, abych videl co si nechal udelat nekdo jinej :) (mam asi dalsich 30 obrazku k prohlizeni, jako inspiraci jakej font, jakej typ ciselniku, jake rucicky ... ) -- ale vetsina z nich neni muj salek kavy, zvlaste kvuli tomu, ze spodni pulka je takova plonkova :D, ja radsi kdyz je ciselnik/cifernik po celem obvodu).

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GLOBETROTTER: To by měl být ukazatel rezervy, kolik ještě zbývá z natažení.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    TANTRAMAN: co ukazuje ten levý malý ciferník?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Sarc007

    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    JJOXER: to je jeden asi ze 14 navrhu od Prokopa & Broze, co se mi libi. Myslim, ze zrovna tenhle dizajn jeste nedelal. Z nej ma vzejit moje druha singlovka. Cena nebyla jeste stanovena, na zacatek jednani 150k a pak uvidime co budou kostovat specialitky a komplikace (budou-li nejake). Zatim jen tak plkame nad obrazkama.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    VEEHELL: To je bespoke? Kdo to dělá a kolik to koštuje?
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    KALIBAN: to je zatim jen prvotni navrh/render, bude se menit vicero veci. Ve ctvrtek si jdu pokecat a uvidime co pujde ci nepujde :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    VEEHELL: nelibi se mi to barevny rozdeleny 24 a 12 , jinak uplne skvely..

    rucicku mozna cervenou celou? pro predstavu? ale jak je tam takhle zapasovana do toho mezikruzi.. fakt fajn
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    render k jednani :D

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    pokud by někdo toužil po barevnejch hodinkách, tak máme od včerejška tyhle nádhery, cena necelejch 18tis.

    AIKON #tide - Watches
    https://www.mauricelacroix.com/ch_en/catalog/category/view/s/aikon-tide/id/79/
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: tak tyhle nemáme
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: ja mam jako "sen" tyhle , nevidel sem na zivo, takze nevim, ale takhle z obrazku... proste skvely

    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: jasný chápu, já nosim xiamo mi band 6 od ježíška :)))) ale když budeš chtít neni problém se přijít podívat, máme tu spoustu hezkejch kousků a za zkoušku nic nedáš i když nic nekoupíš :))
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: to by se mohlo, ze je budu chtit... a uprimne si nedovedu predstavit, kolik bych musel mit penez, abych byl ochotnej vyndat stovky tisic za neco, co nebudu nosit i kdyz se mi to libi :) bohuzel smartwatche se staly nutnosti.... mam krasny mechanicky seika ktery mam fakt rad a nemel jsem je pres rok na ruce :(
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    KALIBAN: tak si je přijď vyzkoušet, to nenei rpoblém, kluci ti je ochutně ukážou .)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ATARKA: to jsou FAKT za me prekvapive pekny hodinky, mame podobnej vkus. supr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam