• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BUCCI: Mně to tak moc nevyznělo. Ale pokud to tak bylo myšleno, tak cajk...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    STEPNI_VLK: přesně tak to bylo myšlený, každej si vybere jinak
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BUCCI: No a co má jako být, že bys menší nechtěl? Moje zápěstí měří jen o něco méně (18 cm) a na svoje King Seiko 35 mm nedám dopustit. A větší už bych nechtěl, pominu-li tedy letní fungování u vody, kdy nosím z pochopitelných důvodů vodotěsná Monstra. Jinými slovy, fakt "dává" smysl brát své vlastní preference jako nějaký etalon, když to přeženu. Někdo halt rád nosí na zápěstí přerostlou cihlu a jiný je pro změnu rád, že skoro neví, že tam něco má. Zkus se smířit s tím, že to máme každý jinak. ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AMSTERDAM: a to najdeš na ruce? Já teď nosím 51 mm a menší už bych nechtěl (zápěstí 19,5)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Hura, Hamilton vydal Interstellar hodinky v nositelny velikosti. Ty puvodni byly/jsou 42mm, coz z hodinek bez potapecskyho bezelu delalo hroznej talir..

    The 'Murph' Watch From 'Insterstellar' Is Now 38mm
    https://www.hodinkee.com/articles/woah-hamilton-just-released-the-murph-watch-in-38mm
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    SLAMITCH: B Avenger Titanium
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    BACCARA: Jaké konkrétně tohle jsou, pls?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    GLOBETROTTER: ne, dobrého nepálí :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BACCARA: nepálí ten kov v sauně?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    kousek vedle tu byl nářek jak hodinky a práce nejdou dohromady
    mám je od roku 2003 a pracovat musí, stejně tak moře, bazén, pára, sauna...
    ráno nasadím při odchodu z domova a sundavám večer při příchodu
    k hodináři dávám na pravidelný servis
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak se dříve malovaly svítící ručičky na hodinkách
    Radioaktivní ciferníky svítily i v rolexkách. Barva se nanášela ručně. Proč „radiové holky“ olizovaly štětce? – VTM.cz
    https://m.vtm.zive.cz/clanky/radioaktivni-ciferniky-svitily-i-v-rolexkach-barva-se-nanasela-rucne-proc-radiove-holky-olizovaly-stetce/sc-870-a-219305/
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Muj oblibenej hodinkovej youtuber Archie Luxury prisel o celou sbirku, vyvrtali mu sejf.

    ARCHIELUXURY RETURNS HOME ONLY TO FIND HIS WATCH COLLECTION STOLEN
    https://youtu.be/F-fFXdCWLkI
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    JOHN_LENON: Muzes je otocit pripadne. Jedny mam otoceny kvuli tomu.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KOUDY: Hele a nemlatej se tam pouzdra o korunky, když jsou ty hodinky v tom winderu tak natesno?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    UMIAKI: Hele ani ty windery nebezej 24/7, takze tam imho zas tak k poskozeni nedochazi. Zalezi co mas za kolekci a co unosis. Ja jsem leta spokojenej s tim klarsteinem. Delaj vic designu pro ruzny pocty hodinek. Za me gut.

    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    TOMMY_: Mám je třeba 13 let bez servisu. Tedy na servisu byly hned po koupi, ale od té doby ne. Teď mně akorát sere škrábanec na skle a pouzdro by taky sneslo vyleštit.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    UMIAKI: navic, nepsal jsi ze mas seika?! nic odolnejsiho snad neexistuje. neservisovany skx jsem koupil v 2008.. a do dneska jdou dobre. a nikdy sem je neservisoval. na strojek se nikdy nesahalo...
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    UMIAKI: resenije mit vic hodinek-nicis je vsechny pomaleji ;)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    KALIBAN: Že jo?:) Zrovná mám na očích tyhle - https://www.hodinky-365.cz/seiko-5-sports-automatic-srpe69k1-x1203116
    TOMMY_: Mně samotného natahování baví o tom to není. Jen se bojím poškození, protože když nastavuješ den a měsíc tak točíš fakt hodně. Na druhou stranu KOUDY datum a den nepoužívá.
    AZIM: Nechci :-)
    Máte chlapci pravdu, díky. Zkusím taky najít v okolí hodináře, co umí údržbu automatů.
    SUMPTN
    SUMPTN --- ---
    JOHN_LENON: jdu to zkusit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam