• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    BATOO: no dyk .. tohle prostě není možný aby se mi zamlžily při obyč práci na zahradě. Moje DW5600 vydržely s jednou baterkou 8 let a ještě s nimi jel kamarád do Tibetu a pohoda. Ale tady se mi zapotí ruka a je vymalováno.
    BATOO
    BATOO --- ---
    HE11_KNIGHT: Ok to neni, s temahle hodinkama se i potapim a nikdy nic podobneho neudelali.
    Trvej na reklamaci a vyreseni problemu.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    HE11_KNIGHT: dekuji
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    AMSTERDAM: já myslim že tohle je v pohodě .. U Frydla, je dokonce mam pocit pasta na plastový skla. koukni tam (hodinar frydl si vygoogluj)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    MADCAT:dělali test vodotěsnosti a prý vše OK. Objeví se to jen při práci, kdy se mi zahřeje ruka.. jenže se mi ruka hřála i se starejma g-shockama a nikdy jsem neměl to co mam teď.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    HE11_KNIGHT: To mi žádný Casia nikdy neudělaly, řekl bych, že to signalizuje problém s vodotěsností.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    Je tohle zamlzeni pod sklem podle vas ok? Podle prodejce je to bezna vec. Vzdy jsem gshocky povazoval za etalon odolnych hodinek, pouzitelnych ve vsech podminkach. Ted staci trocha prace s nimi na ruce a mam zamlzeno ze na to clovek musi mzourat..

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Da se rozlestit “sklo” na Sistem51 ? Zda se mi docela jety, mam moznost to koupit za par set…

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Myslím, že zrovna u hodinek platí více než kde jinde přísloví “na velikosti nezáleží”.

    A tím bych to uzavřel.


    Do témat kompenzací bych se radši nepouštěl. ;)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    BUCCI: davaj k tomu lupu
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BUCCI: Mně to tak moc nevyznělo. Ale pokud to tak bylo myšleno, tak cajk...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    STEPNI_VLK: přesně tak to bylo myšlený, každej si vybere jinak
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BUCCI: No a co má jako být, že bys menší nechtěl? Moje zápěstí měří jen o něco méně (18 cm) a na svoje King Seiko 35 mm nedám dopustit. A větší už bych nechtěl, pominu-li tedy letní fungování u vody, kdy nosím z pochopitelných důvodů vodotěsná Monstra. Jinými slovy, fakt "dává" smysl brát své vlastní preference jako nějaký etalon, když to přeženu. Někdo halt rád nosí na zápěstí přerostlou cihlu a jiný je pro změnu rád, že skoro neví, že tam něco má. Zkus se smířit s tím, že to máme každý jinak. ;)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    AMSTERDAM: a to najdeš na ruce? Já teď nosím 51 mm a menší už bych nechtěl (zápěstí 19,5)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Hura, Hamilton vydal Interstellar hodinky v nositelny velikosti. Ty puvodni byly/jsou 42mm, coz z hodinek bez potapecskyho bezelu delalo hroznej talir..

    The 'Murph' Watch From 'Insterstellar' Is Now 38mm
    https://www.hodinkee.com/articles/woah-hamilton-just-released-the-murph-watch-in-38mm
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    SLAMITCH: B Avenger Titanium
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    BACCARA: Jaké konkrétně tohle jsou, pls?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    GLOBETROTTER: ne, dobrého nepálí :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    BACCARA: nepálí ten kov v sauně?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    kousek vedle tu byl nářek jak hodinky a práce nejdou dohromady
    mám je od roku 2003 a pracovat musí, stejně tak moře, bazén, pára, sauna...
    ráno nasadím při odchodu z domova a sundavám večer při příchodu
    k hodináři dávám na pravidelný servis
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jak se dříve malovaly svítící ručičky na hodinkách
    Radioaktivní ciferníky svítily i v rolexkách. Barva se nanášela ručně. Proč „radiové holky“ olizovaly štětce? – VTM.cz
    https://m.vtm.zive.cz/clanky/radioaktivni-ciferniky-svitily-i-v-rolexkach-barva-se-nanasela-rucne-proc-radiove-holky-olizovaly-stetce/sc-870-a-219305/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam