• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TANTRAMAN: A nebo jeste lip ;)



    Bill Gates approved.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Spb051

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    JJOXER: ProstěPrim, mám s nimi dobrou zkušenost. Mám doma dva kousky po renovaci. Každopádně řeším s nimi nyní renovaci POLJOTů po praotci,)
    JOPS
    JOPS --- ---
    TOMMY_: kdybych si vzal 39mm, tak na moji ruce to bude vypadat jak lentilka na tvoji... 39mm jsou pro chcipacky :)
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    moc moc pěkný

    CODE
    CODE --- ---
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JJOXER: jako The Rock teda nejsem ani zdaleka :D ale tak přes 190 cm výšky mám a skoro metrák váhy taky. Tak doufám, že se můžu považovat za slušného člověka, když mám na ruce tak veliký hodinky :D
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    AMSTERDAM: Nebo má slušně velikou ruku?
    The Rock asi nebude nosit 34mm plastové Casia s krtečkem.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    TOMMY_: fraze "zadny slusny clovek" si vazim
    JUNGLER: ty asi nebudes moc slusny clovek? :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    AMSTERDAM: Hele ty moje Alpina Alpiner 4 mají velikost pouzdra 44 mm a vůbec jsem při výběru z nich neměl pocit, že by byly nějaký obrovský. Menší hodinky by mi na mojí ruce připadaly strašně titěrně.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    AMSTERDAM: Slusnej clovek na ruku nic nad 42mm neveme. Ale idealni pohodlna velikost je nekde mezi 39-40mm. Ale treba novy explorery me dost potesili navratem k puvodni klasicke velikosti 36mm - Tak jak vzdycky byli a meli bejt.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Speaking of pet centimetru - jak vnimate ten trend zvetsovani? Mne soucasny velikosti klasickych modelu (Datejust, Explorer, at mame referenci, co vsichni zname) prijdou jako nesmyslne velky a zcela obektivne neslusici lidem, co to nosi.

    Nastesti je ted zas revival mid-size, tak snad to vydrzi.

    Pred dvema mesici jsem na chlapikovi za prepazkou videl 36mm Datejust a byla to takova uleva!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Ale bud jsou aspon 5cm prumer nebo ma moc malou ruku.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JJOXER: Nene, to není moje. Jen jsem potkal obrázek na netu.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    TANTRAMAN: Epesní!
    To je NATO strap? Spokojenost?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    AZIM
    AZIM --- ---
    XMEDA: já jsem blbej ... :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    AZIM: To cislo je evidentne misto peti carek. Resp jedne velke a ctyr sedych.
    AZIM
    AZIM --- ---
    VEEHELL: hele, zajímají mě ty indexy ... proč je mexi dvouma minutama pět čárek šedkóu barvou s nějakým rozestupem a tam kde je 05,10,15,20 atd ... tak jsou viditelné čtyři a mezi tím číselný údaj ... šířka neodpovídá ostatním minutám mezi tím a přes to jsou viditelné 4z5ti ... nějak to nemůžu pochopit, napadla mě komplikace, že to jednou za pět minut běží rychleji ale to je asi velká blbost ... co je za tím ??

    jinak parádní kousek, tohle se jen tak nevidí !
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    XMEDA: Seiko 6117-6419 Navigator Timer GMT
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam