• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    já bych chtěl ty snoopy s létající raketkou... :D 50th anniversary.. ale to je sen, který si asi nikdy nesplním
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    TOMMY_: Jj to je teď se vším. Pamatuju dobu, kdy se Leica M6 dala sehnat za 30k…
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PLATINUM_TEETH: Pamatuju si kdyz se dali sehnat kolem 25K.. to uz ted neni. Kdysy jsem chtel jeste ty cerveny a modry abych mel vsechny barevny variace ale prokoucoval jsem to
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    TOMMY_: Ty Schumachery jsou skvělý, ty bych chtěl snad ještě víc než klasiky.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    TOMMY_: Pěkná krabička.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Dneska mi jdou vsechny stejne :))

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ☺️

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Hledat value of money u produktu kterej je jako kategorie uplne zytnej a defacto nejvetsi value of money je koukat proste na mobil mi prijde divny
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    SUBTITLES017: to je dobrej sumář na téma "plastovej merchandise lepší kovové bižuterie".
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jen si tu odložím něco k těm swatch plasťákům :D

    FORGET The MoonSwatch - Buy These Instead!
    https://www.youtube.com/watch?v=-UgrIxE9AGo
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JJOXER: ... a oba jsou blbě.

    Je to o tom, že když máš sice na Rolexky, ale pořád máš šéfa, kterej ti říká, jak dlouho smíš bejt na obědě, tak nemáš moc čím machrovat.

    Větší flex je když nemáš Rolexky, ale z oběda se vracíš až tobě se chce :)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    TOMMY_: Za me taky, obcas me bavi nektery Datejusty. Ale ty jejich rucicky a leskly cifernik jsou top.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    TOMMY_: asi tak nějak no.. přijde mi to za plastový swatch hodinky prostě hodně 😁
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    BEREGOND: za me je to to nejlepsi z rlx produkce
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: a kolik to stoji vlastne? tak 10k czk max ne? to asi dam.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    JJOXER: oba dva jsou spatne, ten clovek MA pauzu na obed.

    ten meme rika, ze i kdyz mas Rolex, stale mas v zivote nejake limity a vyzvy. A to je dobre. ( a proto i milionari pracuji )
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    KOUDY: Amen.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SYDO: Ja to mam prave taky, libi se mi moc, a treba ze to je Rolex pro me neni zase tolik meta. Chtel bych neco od JLC ale to uz si nejak nedokazu vybrat a obhajit.
    Jeste teda bojuju s pocitem jestli vlastne nosit bezne tak drahy hodinky na ruce je pro me.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam