• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SUBTITLES017: Jsem na cekacce od rijna.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BEREGOND: jo, tu cenu v EUR jsem taky nasel, ale zajimalo mě, jak to vypada realně v CZ.. tak dej vědět.. mívají skladem, nebo je čekačka i na Explorery?
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    SUBTITLES017: Bechyne to driv uvadel na webu v korunach, ted uz jenom v eurech, 7250,-, tak uvidim co mi reknou.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    BEREGOND: jak se ted vubec pohybuji ofiko ceny novych? ja sleduju hlavne chronomag, tak by mě zajimalo, jak je to oproti novému kousku.. na chronomagu aktualně jedny za 195k
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    31k chf

    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    JOHN_LENON: ja jdu zitra, dam vedet :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Cca 2,5 milionů
    Nepodařilo se mi najít přesně tyto v ceníku

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    EZOP: Stejný. Já si je měl koupit v březnu. Dal jsem je na ruku a nic. Nechal jsem je tam.
    EZOP
    EZOP --- ---
    BEREGOND: Kupoval jsem od chlapíka Stowa Flieger přes Chrono. Když jsme se sešli při předání, měl na ruce Explorer 36. Byl jsem z nich dost vyjouklej. V průběhu debaty je chlapík sunavá, podává a říká “vyzkoušej si je jestli chceš”.
    Já si je dávám na ruku čekajíc úplnou bombu a ono to nepřichází… tak si je tak prohlížím na ruce, snažím se a furt nic…..
    Ani si nemyslím ze by to bylo o velikosti (vždy jsem preferoval menší hodinky) neumím to popsat ale prostě to neseplo…..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: nedávno je někdo prodával na chronomagu.. 700k 🤢
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jedine alaska!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBTITLES017: Na ty je cekacka snad stejne dlouha jak na APcka tyjo :)..pritom takova blbustka :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    já bych chtěl ty snoopy s létající raketkou... :D 50th anniversary.. ale to je sen, který si asi nikdy nesplním
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    TOMMY_: Jj to je teď se vším. Pamatuju dobu, kdy se Leica M6 dala sehnat za 30k…
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PLATINUM_TEETH: Pamatuju si kdyz se dali sehnat kolem 25K.. to uz ted neni. Kdysy jsem chtel jeste ty cerveny a modry abych mel vsechny barevny variace ale prokoucoval jsem to
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    TOMMY_: Ty Schumachery jsou skvělý, ty bych chtěl snad ještě víc než klasiky.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    TOMMY_: Pěkná krabička.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Dneska mi jdou vsechny stejne :))

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam