• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    JOHN_LENON: Též patřím do stejné party. A to už jsem je měl Rolex na ruce 2x od 2 různých lidí při různých příležitostech (jednou dokonce na Chronomag srazu)... a nic. Vůbec nic to se mnou neudělalo. Ani ťuk. :)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    JOHN_LENON: EZOP: U mě úplně naopak, šel jsem tam že se na ně podívám, a že je to vlastně s ohledem na můj přístup k věcem fakt úlet. Rolex pro mě nikdy nebyl nějaká velká meta (to spíš JLC), většina produkce Rolexu je na mě strašně blištivá (no možná bych ještě zvážil submarinery, ale jsou velký) a stejně většinu času nosím Garminy atp.
    Dal je na ruku a říkám si "ty tady fakt nemůžu nechat". Obrázky a fotky to kouzlo nepřenesou. Mám dlouhý štíhlý ruce, a metr devadesát, k postavě jsou ty hodinky absolutně v pohodě, a ty proporce toho malýho ciferníku nechají vyniknout jemným ručičkám a indexům, lesklý ciferník tomu všemu přidává na hloubce.. Vzal jsem si teda pár dnů na rozmyšlenou, abych si dobře promyslel ten rozpočet.
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    JOHN_LENON: ja jdu zitra, dam vedet :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    EZOP: Stejný. Já si je měl koupit v březnu. Dal jsem je na ruku a nic. Nechal jsem je tam.
    EZOP
    EZOP --- ---
    BEREGOND: Kupoval jsem od chlapíka Stowa Flieger přes Chrono. Když jsme se sešli při předání, měl na ruce Explorer 36. Byl jsem z nich dost vyjouklej. V průběhu debaty je chlapík sunavá, podává a říká “vyzkoušej si je jestli chceš”.
    Já si je dávám na ruku čekajíc úplnou bombu a ono to nepřichází… tak si je tak prohlížím na ruce, snažím se a furt nic…..
    Ani si nemyslím ze by to bylo o velikosti (vždy jsem preferoval menší hodinky) neumím to popsat ale prostě to neseplo…..
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    KOUDY: nedávno je někdo prodával na chronomagu.. 700k 🤢
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Jedine alaska!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SUBTITLES017: Na ty je cekacka snad stejne dlouha jak na APcka tyjo :)..pritom takova blbustka :D
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    já bych chtěl ty snoopy s létající raketkou... :D 50th anniversary.. ale to je sen, který si asi nikdy nesplním
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    TOMMY_: Jj to je teď se vším. Pamatuju dobu, kdy se Leica M6 dala sehnat za 30k…
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    PLATINUM_TEETH: Pamatuju si kdyz se dali sehnat kolem 25K.. to uz ted neni. Kdysy jsem chtel jeste ty cerveny a modry abych mel vsechny barevny variace ale prokoucoval jsem to
    PLATINUM_TEETH
    PLATINUM_TEETH --- ---
    TOMMY_: Ty Schumachery jsou skvělý, ty bych chtěl snad ještě víc než klasiky.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    TOMMY_: Pěkná krabička.
    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    Dneska mi jdou vsechny stejne :))

    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    ☺️

    TOMMY_
    TOMMY_ --- ---
    SUBTITLES017: Hledat value of money u produktu kterej je jako kategorie uplne zytnej a defacto nejvetsi value of money je koukat proste na mobil mi prijde divny
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    SUBTITLES017: to je dobrej sumář na téma "plastovej merchandise lepší kovové bižuterie".
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    jen si tu odložím něco k těm swatch plasťákům :D

    FORGET The MoonSwatch - Buy These Instead!
    https://www.youtube.com/watch?v=-UgrIxE9AGo
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JJOXER: ... a oba jsou blbě.

    Je to o tom, že když máš sice na Rolexky, ale pořád máš šéfa, kterej ti říká, jak dlouho smíš bejt na obědě, tak nemáš moc čím machrovat.

    Větší flex je když nemáš Rolexky, ale z oběda se vracíš až tobě se chce :)
    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    TOMMY_: Za me taky, obcas me bavi nektery Datejusty. Ale ty jejich rucicky a leskly cifernik jsou top.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam