• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    Máte je? Trápí/ly vás? Máte na ně nějakou fintu nebo jen tiše trpíte? To vše a ještě něco navíc aneb zuby, pohroma huby.
    rozbalit záhlaví
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    MUSTAFA: to ti neporadim, za svoji zubotechnisckou praxi jsem se s tim nesetkala:)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    jeden za desítku a jsou pryč :)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    MUSTAFA: ty bys je prodal jo? :) schovej si je do svoji budouci protezy, lol
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    AJMINA: víš o nějakým kšeftu s 8kama? :)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    MUSTAFA: tak to jsi stastnej clovek:) ted je jeste muzes dobre spenezit, jako se to delavalo ve stredoveku:D

    MINOS: ja je taky nevidela, ale o to vic jsem je cejtila...:)
    MINOS
    MINOS --- ---
    A ja svoje osmicky ani nevidel...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    AJMINA: jen jeden rost směrem do tváře, tak musel. Zbytek tak nějak dobrovolně na radu zubaře :)
    Bolest mam zmáknutou, tak jsem se nebránil :)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    MUSTAFA: mno tyyy jo! to byla skoda vytrhat, ne?:) zrejme delaly neplechu...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ps. hezká fotka ze zrcadlovky dělá taky svoje :)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    AJMINA: hezký jsou, protože byly 24h v peroxidu v laborce u mámi :)

    AJMINA
    AJMINA --- ---
    MUSTAFA: kouzelny, ty jsou fakt tvoje? nejak se mi to nezda, jsou az moc hezky a pravidelny:)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    dáreček :)
    moje 4 osmičky vytrhávaný postupně vždy po půl roce a vždy vcelku vpohodě :) Bylo to někdy mezi 20 a 25 lety

    AJMINA
    AJMINA --- ---
    ELIZHANNAH: nas ve skole ucili (presne jak rika KUKATEKK), ze je to individualni, nekomu narostou nekomu treba vubec, protoze je nema zalozeny, ale vetsinou pokud ti nenarostou do 25ti, tak uz nenarostou vubec, to rikala teda aspon i moje zubarka:)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    ELIZHANNAH: řekla bych, že ti ani narůst nemusí...je to individuální (někomu vyrostou všechny kolem 20 a někdo je nemá např. ve 40..) ;)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    prosím vás, nevíte do kolika let nejpozdějc můžou člověku osmičky narůst?
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KUKATEKK: jasne! ja uz mam trapenicko za sebou:) teda prozatim, musim zaklepat:)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    AJMINA: kéž by! Podám report ;))
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KUKATEKK: myslis, ze to pujde tak hladce? no kez by:)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    AJMINA: jj ;/ ale ta dobrá je, že se mi snad srovná to, co se mi díky těm moudrákům posunulo ;)
    AJMINA
    AJMINA --- ---
    KUKATEKK: samy lepsi vyhlidky, co? :(
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    já jdu ve čtvrtek...prej uvidí jestli mi vyrve jen jednu a vyvrtá zub a nebo jestli vyrve 2 plus vrtání ;/ těším se fakt moc...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam