• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AJMINAOSMIČKY aneb zuby moudrosti
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    reply CHEESS|24811408}: dik a preji brzsky klid.))
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    EUCHENIE: drzim palce:)) ja uz snad budu mit brzo klid :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    CHEESS: dam vedet, co noveho.)
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    EUCHENIE: jj, urcite to prubni..:)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    CHEESS: tak, no, nejlip kdyby mi to vzali najednou teda, no za 14 dni jdu k ty svy, tak si necham napsat zadanku a uvidime
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    EUCHENIE: imho zbytecny platit... ale urcite si tam zajdi.. mi je trhali prave proto, ze mam ty zuby srovnany a osmicky dole se mi nevesly.. tak sly proste ven... aby se mi zas nerozjely tak pracne srovnany zoubky. nahore nastesti cajk, tam mam dva staly uz vytrzeny, takze na osmicky misto bylo a vyrostly vpohode. nicmene jak to popisujes, asi to neni nic moc prijemnyho a imho to bude delat neplechu.. takbych ju radsi vyskubla.. ony ty osmicky sou stejne naprosto zbytecny zuby, kery se stejne postupem casu jen kazi a dou ven. zmetci :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    CHEESS: me bolela jedna pred 2 rokama, kdyz rostla, ted nebolej, ale roste mi jedna pres sedmicku, jakozeeee kolmo pres ni, jakoze kdyz by sedmicka rostla ze zeme, tak osmicka roste ze stromu, co stoji vedle sedmicky.) takze ji tak nejak divne prekrejva a nevejdou se, ale zatim to neboli. no asi tam zajdu a uvidim, kdyz to bude akutni, holt si zaplatim, ale vsechny 3 se mi platit nechce.)
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    EUCHENIE: ja kdyz sem se objednavala, jako ze me bolela hodne ta jedna osmicka, tak me poslali na rentgen a pak na rovnatka (mela sem staly) a od tama na stomatochirurgii at se objednam.. no a tam me zapsali, ze mam prijit za cca dva mesice na zakrok... a pry jestli mi to prijde dlouho, tak muzu zkusit jit do prahy, ze tam se ceka treba rok (!!!) byla sem na pul devatou napsana a o pul uz sem sedela v kresle... ale teda najedna sem se trochu az dneska (studenou polivku) a to sem na zakroku byla v pondeli.. ale to spis diky ty levy, kera rostla krivo a museli mi ju vrtat.. fuj uz nikdy..
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    JESTERICE: bylas na stomatochirurgii v pze? ja to dnes resila se zubarkou, bud mi osmy (dolni, leva horni casem] thrnou na stomatochirurgii, kde prej muzu cekat celej den, nebo interni chirurg 2500/zub.
    no jako asi si pockam a za 7500 pojedu nekam do sveta nebo si koupim spacak a helmu na kolo.]] a jeste neco k tomu!
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    pod hlavou mam dva polstare a leduju,... dik .) uz aby bylo tyden po, vyndali stehy a ja zas fungovala normalne..
    MARPA
    MARPA --- ---
    No, a teď už je asi pozdě, ale když jsem nechtěla mít modřinu po zlomení nosu, podložila jsem si na první noc hlavu větším polštářem.
    PANTHERA
    PANTHERA --- ---
    CHEESS: Ahoj, není to žádná katastrofa, ale přikládej si na to raději ledové obklady. (tzn. cokoli zmraženého překrytého třeba utěrkou, aby se na kůži nedostala voda)
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    jo dik.. trochu me to vydesilo:(
    MARPA
    MARPA --- ---
    CHEESS: Řekla bych, že jo. Když se vrtá do kosti.....
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    cau cau, vcera sem byla na zakroku, jeden zub mi vyvrtavali, bo byl upe schovanej a druhej jen rezali a tahali, takze stehy mam jen na jedny strane. ale dneska rano sem se probudila s velkejma namodralejma otokama, je ta barva normalni? antibiotika beru...
    ZOFCZ
    ZOFCZ --- ---
    JOKERKA: Kámoš říkal veselé zážitky z dolování dásní u zubaře. Figurovaly v tom nůžky a dvě tabletky ibalginu :D
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    ZOFCZ: me to taky trvalo dlouho. Ta jedna nestacila skoro ani vykouknout kompletne... :)
    ZOFCZ
    ZOFCZ --- ---
    Mně asi před půl rokem začala vylézat první osmička vlevo dole. Nejdřív jsem si říkal , co je to za tupou bolest, jestli nemám aft apod. Asi po týdnu mi teprve došlo, že to jsou osmičky :D Ale už stoličky mi lezly hodně pomalu, takže teď po půl roce zub ještě plně neprorazil dáseň :D Demence
    MINOS
    MINOS --- ---
    JOKERKA: To me strihal az nakonec nejaky zbytky :]
    Prisel jsem domu asi tak v 11 dopoledne, a s malyma prestavkama jsem spal az do druheho dne do 7 do rana kdy mi zvonil budik (a kupodivu bych nemel problem spat dal). Ale vysledkem bylo ze uz druhy den jsem o nejakem trhani skoro nevedel, takze parada a do konce zivota klid :D
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    MINOS: jinak este gratulace ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam