• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    SPLIFFBOY: Dneska hrajou debl...
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    NIMBUS: jj, cetl jsem, tak snad se bude v pondeli citit lepe.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SPLIFFBOY: tak přiznala menzes. Zase takový osvězení, že o tom nějaká holka normálně mluví.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Daniil do toho! Fandím o 106 :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    a tohle me taky bavi :)

    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    tak po muchove i krejcikova v osmifinale. nevidel jsem cely zapasy, druhej set v zapasu muchova x pavlyuchenkova byl teda predevsim ve znameni absence prvniho podani na obou stranach :D a anastazia z toho vysla asi jako ta frustrovanejsi a projela to. krejcikova podle anglickejch komentatoru mela neco s brisnim svalem a brala si behem zapasu leky na bolest, nevim, pak pred rozhodujicim setem odesla zas na dlouhou pauzu (za to ji fanousci nebudou mit radi) a celkem tim zruinovala sevastove jeji momentum po vyhranem druhem setu. treti set byl napinavej az do konce, ale bara furt mela mensi prevahu a sevastova hazela xychty jak vrah... to je asi nejakej lotysskej folklor, si zacinam myslet.

    ted jsem zvedavej na katku. kdyby dala barty, bylo by krasny cesky ctvrtfinale :D a kdyz ji neda, nevim, jestli si s ni poradi krejcikova... nehrala dnes vylozene spatne, ale na barty to asi stacit nebude.
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    KERB: je to tak. První set si ale mohl urvat, jenže to nejde mít BP konverzi na 10% :(
    KERB
    KERB --- ---
    FRIX211: no tak shapo ho celkem povodil, murray nepredvedl nic
    ROMI
    ROMI --- ---
    a Vondrousova je labilni proste, nemuzu si pomoct, nema nervy jako Krejcikova s Muskou
    ROMI
    ROMI --- ---
    FRIX211: to co jsem dneska videl u Fedexe, tak to bylo dobry :)

    a dnes jsem videl poprvy Giorgi a to je zenska :) jedna z nejlepsich na okruhu :)
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Jinak teda Andy včera... no... jak bych to řekl. Já jsem samozřejmě kokot, protože jsem si po druhým setu vsadil v bombovým kurzu na Otteho a myslel jsem, že to jsou easy money, ale pak se začal Němec sypat pod tlakem ze stadionu, kterej teda bouřil fakt jak v časech kdy tam Andy vyhrával tituly, plus k tomu pauza půl hodiny na zatažení střechy mu taky dost vzala vítr z plachet. Ale železňákovi všechen respekt, hraje celkově velmi slušně a jsou tam záblesky chvil, kdy hraje jak za starejch časů (velmi častější záblesky než třeba u Rogera aktuálně). Držím má dost palce, podle mě na chronicky přeceňovanýho Shapa úplně v klidu bude mít.
    Jinak dneska z našich holek to tipuju na odchod ve většině případů, paradoxně mám asi nejhorší pocit z Muchový, která podle mě od Giorgi dostane hrozně naloženo. Naopak Siniaková je jak politá živou vodou a má na to, aby s Coco V vyběhla.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    ROMI: ja to zapnul akorat kdyz skrecoval, prej problemy se zadama.
    ROMI
    ROMI --- ---
    jj buchty dobre dneska, co se stalo Veselkovi? Kdzy vypadalo, ze se zacina zvedat, tak skrec
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Dnes slušný den pro české zástupkyně.
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Takze Pliskova postoupila do tretiho kola, kde probehne ceske derby s Martincovou. Takze mame jistotu ceske zastupkyne v osmifinale, skodolibe se pousmivam nad predstavou, ze neni jiste, ktera z tech dvou to bude :D ale treba se Karoline nakonec zadari... a jeji nemesis Pegulu, ktera hrozila ve ctvrtfinale, uz vyradili :)))
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    KERB: Ptal se divaku kam ma podavat?:))
    Jsem teda rad ze pokracuje
    KERB
    KERB --- ---
    TELVIS: jo ja, vcera neco a dneska dohravka... nick delovy podani tradicne, pak tam v zaveru uklouz a to jsem si rikal, ze konci, vypadalo to nehezky, ale nak to rozchodil a dobry... jsem rad
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    Videl nekdo Kyrgiose x Humberta? podle vysledku to vypada na hell of a match..
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: proste se projevila jeho zenska stranka osobnosti :D
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    SPLIFFBOY: on se prostě v tom třetím lekl, hrozně ztuhnul a začal hrát kraviny, naopak Basilovi to tam začalo padat... popravdě to pak i ve čtvrtým bylo siiiiilně nahnutý, ale to už to ustál. Jako - dost mu to přeju, fakt jo, bylo dojemný vidět jak jeho, tak manželku a jeho mámu, všichni naměkko, ale jednoduchý si to teda Andy udělat asi fakt nedokáže :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam