• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: to uz hrajou dneska?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Dneska by měl snad Zverevovi aspoň set nechat. Ale jestli to bude zas ten první, tak už to bude fakt trapné...
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: asi mu už ke stáří trvá chvíli než se rozehraje
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Nekoukal jsem, neb jsem spal, ale ať mi někdo vysvětlí, proč Djok ty první sety tak často poušti. To je má jako rozcvičku??
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: tak díky moc :-D
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Hm...:)

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: schválně jestli Djok u Berettiniho zas pustí první set.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale jsem zvedavej na Djoka jak se ted popere :) Berettini, pak Zverev a pripadne Medvedev, nejtezsi moznej vyber souperu :) se nejak bojim, ze to neda letos :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Fernandez Raducanu finale :) i kdyz Sakkari vypada taky dobre, uvidime jak s Karolinou :)

    Jinak jsem se podival na toho Brooksbyho a to je snad jeste vetsi pinkalista nez Djok :) az z nej byl zmatenej ty prvni dva sety nez mu to tam zacal sazet, mi to pripomnelo ten zapas s monfilsem, kdy Djok nevedel co hrat vubec chvili :D
    The STRANGEST Match Ever in Tennis
    https://www.youtube.com/watch?v=7TauRC_D_qE&ab_channel=sLlorcaTV
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Ten zapas byl strasne osklivej. Sabalenka zadnej premiovej tenis rozhodne taky nepredvadela, byl to festival breakballu. Bara bohuzel tahala za vyrazne kratsi konec, jen obcas se zablejskla naznakem ty svoji chytry hry, ktera ji zdobi. Kazdopadne pokud Aryna nezvedne v semi level, tak za me zas tak horka favoritka taky neni. Fandim kazdopadne Fernandez!
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Tak Báře bohužel došlo, a to silně... Gute besserung, teď by si měla fakt odpočinout konečně chvíli. Dokázala toho letos víc než dost. Snad Sabalenku někdo porazí, ten její skřek je časem snad ještě horší než dřív.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Začínám mít podezření, že Djok ty první sety poušti snad schválně. Zkusil jsem, a zas to vyšlo.

    TELVIS
    TELVIS --- ---
    SPLIFFBOY: nevidel sem, netusim. ale chci verit tomu ze za tim nebyl zadnej postrani umysl. Kazdopadne sem nekde zahlid, ze dostala prezdivku Krejcheatkova.....:)).
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Muguruza se svým naprosto zjevným sideline coachingem by měla bejt ticho.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SPLIFFBOY: tak po tý šaškárně tsisipase jsou teď všichni na ty medicaly hákliví
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: kdyby to byla Gauff, tak ji oslavujou :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Hm, Krejčíková vs. Sabalenka, to vypadá jako the end (pro CZ).
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Fuu, tak na zapas Barbory jsem nekoukal, ale facebook.US Open je plnej nenavisti vuci ni za pretazenej medical time v koncovce druhyho setu... a vztekly "so unprofessional" od Mugu pri podani ruky u site je taky celkem vymluvny.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: další kolo má s Pavluchenkovou, a ta Plíškovou letos v Madridu a loni na Australian Open dvakrát porazila. Předtím ji ale šestkrát zase porazila Plíšková.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam