• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak ale byly to nervy

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    ...ale pravdivá
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    …. Ve veřejném zájmu….

    Nejtrapnější formule…..
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: tiket na Fortuně

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Alex Hawke, the Australian Minister for Immigration, has cancelled Novak Djokovic's Australian visa "on the basis that it was in the public interest to do so."

    This is effectively a re-deportation order for the unvaccinated nine-time #AusOpen champion.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Btw Medveděv teď taky nemusí být ve 100% ve formě, 2.1. nečekaně prohrál s Ugo Humbertem.
    "„Cítím se mizerně fyzicky, to je vše, co k tomu teď můžu říct,“ řekl vítěz posledního US Open Medveděv, jenž se dopustil 44 nevynucených chyb. Humbert si užíval největší výhru v kariéře. „Byl to skvělý zápas. Jsem šťastný,“ dodal poté, co ruského favorita i podruhé zdolal. V září 2020 to bylo na antuce v Hamburku."

    Po něm by mohli následovat Zverev a Nadal. Kteří ale teda nejsou neporazitelní. Nadala v prosinci vyklepl Murray a Shapovalov, Zvereva zas minulý týden porazil Auger Aliassime.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: já bych se právě zaměřil na ty co teď dostali Omikron na tý exibici v abuzabi. Takže Nadal,Rublev, Shapalov.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI:
    Tak on nemá úplně špatný výsledky.. uvidíme co s jeho zdravím budou dělat tříseťáky

    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: murray bez sance i s covidovou pomoci :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: já jsem právě čekal, že vzhledem k jejich striktnímu přístupu to budou mít hodně odlazený. Evidentně (co sleduji jejich Twitter) je tam ten covid aktuálně nad jejich schopnosti, tj. mají nedostatek kapacit na PCR a je těžký koupit i antigeny.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: tomu Andymu bych to hrozně přál a to jsem mu nikdy moc nepřál. Za ty léta těch trablí se zdravím. To samý Delpo, ale tomu jsem přál už dřív, teda krom finále Austrálie s Fedexem
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: tak to by fakt teoreticky mohl přijít omikronový chaos. A chaos is a ladder, takže si asi udělám za pár korun záložní tikety s Alcarazem (kurz 25), Evansem (100), Murrayem (60) atd. ;)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: ono jestli je to tak jak popisuje Tomič: tedy hráči nejsou nijak testováni, jenom jim rozdali samotesty ať se testují. A k tomu ty ještě pořádně nefungují protože Tomič i když už cítil Covid tak měl pořád samotesty negativní . .. .
    Jestli s tím něco neudělají, tak bude z AO fraška
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Já vsázím na Nadala. Zrovna Omikron měl tak by měl turnajem projít
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: můj tiket na Fortuně se začíná potit
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: mno turnaj už nezruší, pokud se teda situace obrovský nezhorší, ale hráči odpadávat na tuty budou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: jen aby to nevyhrál Omikron. Ať počítám jak počítám, tam to bude lítat horem dolem
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: papírová forma luxusní, jenom koukám, že s Medvědem ve všech třech případech vyhořel, a Zverev ho taky vyklepl. Ale kdyby Djok nenastoupil a Medvěd dejme tomu musel kvůli covidu místo na kurt do izolace, tak proč ne...
    Já skoro doufám, že do toho covid nějak zajímavě zasáhne, protože tipovat furt jako vítěze Djoka a do zálohy Medvěda už je takové fádní. Bylo by zajímavé, kdyby dostali šanci vyniknout i další hráči.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam