• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SLAMITCH: IMHO adekvátní. Fakt mu nepomohli a fandili proti. Děkovat ze zvyku, proč, když si to nezaslouží z jeho úhlu pohledu. Že mu někdo nefandí je pochopitelné, ale co si na cokoliv stěžuje, tak je to ospravedlnitelné - bučení, rozhodnutí rozhodčích - jeho stížnost má hlavu a patu (provedení občas kulhá, ale kdo byl v jeho kůži na hlavním kurtu kdy). Já mu v budoucnu budu rád fandit, když nebude hrát proti lidem jako je Roger/Rafa, překonávající své datum spotřeby. Btw, rozhodčí za ten warning Rafovi palec hore, tak to má být.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    SLAMITCH: A ted u jenom pouzit sebereflexi k tomu proc je tak “popularni”… ale to je asi scifi jak u nej tak u ty hrstky neruskych fandu kteri mu fandi ;)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Daniil je super!

    Poděkoval všem okolo a když se čekalo na klasickou děkovačku divákům, který na něj celej zápas byli dost hnusný, tak "...and last but not least... just wanted to thank my team again. Thank you, guys." Taková elegantnější varianta prostředníčku, co ukázal 2019 publiku US Open. Well played, Daniil, nejsi little cat :-*
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: ....a gratulujeme.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Dobrý den, děkuji, nashledanou

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: tak pěkný tip před turnajem......
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Pecka, bojovnost neskutečná
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Rafa se drží výborně, to bude napínák až do poslední chvíle.
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jsem si predplatil kvuli finale EUROSPORT a za sebe rikam, dobry :) Medvedovovi fakt nemuzu fandit

    VAMOS RAFA :)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Roky jsme se tesili, az velkou trojku zacne dost challengovat next generation... A kdyz to prijde, je Medvedev tak nesympatickej, ze se mu stejne blbe fandi :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Už jsem taky unaven :-D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: já si tak říkám, že by to mohl být takový ten zápas o kterém se bude mluvit za deset let, kdy souboj generaci a... Vyhrál to dědek
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: Medveděv vypadá jako nástupce Djoka a vítěz všeho celý rok, Nadal by byl velké překvápko. Řekl bych šance Medveděv 60: Nadal 40.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Vítěz


    Instrukce:
    Tak kdo?

    9 hlasy od 9 respondentů
    • 55.6% / 5 hlasů
    • 44.4% / 4 hlasy

    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak holky to daly ;-) co ty tři loby na konci? :-D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Ty soupeři Kokkinakise s Kyrgiosem vypadají, jak když vývojářům hry došly peníze na licence
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY:
    PAN_SPRCHA: já ji právě sledoval v Římě, kde ve čtvrtfinále skrečovala, pak na French open, kde opět skreč v druhém kole, pak v Tokiu, kde vypadla v prvním kole, a v New Yorku, kde vypadla ve třetím. Jinak ale jo, teď v Melbourne a Adelaide byla dobrá, mám ji s Medvědem jako tip celkové vítěze AO.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: Bárty vyhrála 7 turnajů ze 14 do který loni a letos nastoupila. Ani Serena neměla přes 50% ve svých nejlepších letech.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: Collins nekazí, 15 UE za 18 gemů, nedává jí to úplně zadarmo
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: barty vloni zenskymu tenisu dominovala, vyhrala 5 titulu vcetne wimbledonu. jasne, nevyhravala vsechno, je taky jen clovek, ale zrovna v jejim pripade je tvoje formulace o tom, ze konecne neco vyhraje, prinejmensim usmevna...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PAN_SPRCHA: teď narážím na spoustu jiných loňských turnajů, které jsem sledoval a kde byly vždycky favoritky s Osakou, aby následně neomylně vyhořely. Konečně pořádná otočka.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Že by to zase trvalo celé jako první set finále mužů?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam