• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    TEKKIT: tomu Eubanskovi se teda ale ty kladiva splašily pořádně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak a jsem v píči
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak že si po dlouhý době vsadim na tenis (nějakej klídeček). Vybral jsem si Tsitsipase a teď se tady budu klepat až do konce a ještě budu rád když to dobře dopadne tvl
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Koukám Swiatek odvracela dva mečboly, Svitolina dokonce čtyři.

    Slušná vyrovnanost
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: Já si ty videa jak prší na ten kurt nemůžu vynachválit. Takhle dobře už jsem se odpoledne dlouho nevyspal. By to měli dávat v nějaký smyčce na YouTube.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Hezky Lehe, uz jsem mel obavy, ale dal to
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: tak to otocil nakonec Cipisek, pauza mu prospela :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: Jj taky jsem koukal, ze nic moc los a ted i sere s kvetakem
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Každopádně - Tsitsipas si asi jako nasazený musí připadat jako ve špatném snu. Po tom co v prvním kole chytil Thiema (který po dlouhé době podal poměrně solidní výkon), tak hned ve druhém Andyho 😃
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: dával jsem pozdě a ještě jsem neudělal promo. Začínají dovolený... Zase jsi tam nestihl dát na vítěze třeba Kordu, jako někdo 🤣
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jsem nejak zmeskal v tom zahlavi ;) takze Djok samozrejme a za buchty Rybakina
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Poslední den tipování 🫣
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    KERB: Tsitsipas je dobrej šoumen, ale na titul z GS si podle mě nešáhne, protože tam bude vždycky proti němu stát Djokovič nebo Alcaraz, který nikdy neporazí.
    ROMI
    ROMI --- ---
    KERB: Jakub Mensik :) a pak Mrva :)
    KERB
    KERB --- ---
    a nechci spekulovat, ale vemte si, ze Djoker dostal stopku na US open i na AO. Myslim, ze neni nejmensi duvod, aby minimalne na tom US loni ten titul neziskal, ja bych si na nej proti Alcarazovi vsadil
    KERB
    KERB --- ---
    zatim nikdo z nich ale neumi to co velka trojka, tzn. hrat 5h zapas konzistentne na ty nejvyssi urovni - kazdej z tech mladsich se treba vybicuje na set, max na dva a hraje jak z partesu, ale pak propad .. hlavne v hlave. A jak hraje sampion? z 0:40 bezne vyhraje gem, kdyz ho nekdo brejkne neslozi se a rebrejkne. Proto jsou podle me tihle tri tam kde jsou. Podivejte se kolik neskutecnyho talentu ma Kyrgios, ale neni srovnanej v palici
    KERB
    KERB --- ---
    Thiem shorel jak svicka, Murray uz pochopitelne jen dohasíná. Medvedev je houzevnatej , to je fakt, Stefanos si asi taky driv nebo pozdeji sahne na GS, De Minaur.. ne e...
    Nikdo nevycniva a zatim to vypada, ze jediny kdo snad bude mit sanci vyhravat opakovane je Alcaraz.
    KERB
    KERB --- ---
    co dodat k letosnimu RG

    Moucha neskutečně, měla na tu Igu, ale těch chyb, ... ale klobouk dolu.

    Chapu, ze Rafa a Roger jsou milacci proste, ale milujte ho nebo nenavidte, ale Djokovic je opravdu nejlepsi, ma vsechno, je konzistentni, cim dyl hraje, tim je lepsi, jak v kazdym zapase, tak celkove. Fyzicka neskutecna v 36ti. To mu nemuze nikdo odeprit. Pripada mi, ze vzdy hraje v prvnim setu tak, aby si osahal nakolik bude muset hrat a pak pripadne zaradi dvojku v dalsim setu a jede. Urcite v tom je i nacteni soupere, ktery ma podle me neskutecny - vi presne co na koho hrat a je toho schopen.

    23 to dlouho asi nikdo neprekona, skoda Rafy, nejvetsi sanci ma RG, ale buh vi jak na tom bude za rok. Alcaraz hraje bomby - ten urcite ziska o dost vic nez jeden GS - ostatni mladici nevim.. Zverev vypadal driv, ze by mohl, ale neni to tam. Rune az vyzraje? Tiafoe? Nevim... Skoda Nicka, ten je skvelej - ten me bavi, ale uz mu je taky 28, tam to na hromadu GS nevidim. Kdo tam je dal z mladejch... Shapo e e, Sinner,.. nevim, u nikoho nevidim to co u Alcaraze, ten ma potencial urcite.

    Ty první dva sety Alkac x Joker byly nehorazny, ale koukneme se na to, Djokovic nemel moc odehrano do RG, finalni faze GS a beha tam s o 16 let mladsim souperem, kterej nakonec odejde fyzicky kvuli krecim. Je navrcholu a podle me jeste minimalne 3 roky se tam udrzi pokud bude mit motivaci.
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: v nejstarsim vitezi, to je opacne :)
    Roger Federer - 36 years 5 mons 7 days, Novak Djokovic - 36 years 6 days, Rafael Nadal - 35 years 11 mons 19 days

    Ultimate Tennis Statistics - Oldest Grand Slam Champion
    https://www.ultimatetennisstatistics.com/record?recordId=OldestGrandSlamChampion
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: v tom semifinále měl i mečbol. 17 let a dva měsíce mu bylo.

    To z něj byli všichni vyplesklí že do dvaceti vyhraje GS
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ONDRAT: Ruuda jsem tu řešil už před sedmi lety.....ten zas vypadal v těch 17 jako novej Federer pak se trochu zasek.

    Tady na tý pětistovce se proslavil
    2017 Rio Open – Singles - Wikipedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/2017_Rio_Open_%E2%80%93_Singles
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    JOPS: Myslím, že zatím z trojky Zverev, Tsitsipas, Medveděv, dostál očekáváním částečně jen ten třetí. Mně osobně se na RG docela líbil Casper Ruud, 24let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam