• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ACIDQA: dětskej koutek v kafe a kakao
    http://www.kafekakao.cz/
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    IKARIE: jo to nebylo ani tak v odpovědi na dotaz o dětskym koutku. mám dítě který dětský koutky ještě nezajímaj, spíš mě trápí, že většina kaváren je kuřácká.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    ACIDQA: je to fairtrade řetězec české provenience. jsou všdue možně - moje oblíbená je dvoupatrová ve vodičkovce vedle minoru, docela dobrá (taková minikavárna) je v Londýnský.

    http://mamacoffee.cz/kavarna/
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    SUPEREGO: mamma je super, ale imho tam neni detsky koutek, pokud myslis tu ve vodickovy.
    ja tam mam jednou tydne dopoledne hodinu a je tam klidek a prijemno a hlavne, maji tam guaranu, na ktery jsem si vypestovala zavislost :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SUPEREGO: kde?
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    imo nejlepší kavárna za hodně dlouhou dobu: Mamacoffee. Nekuřácká, dobrý kafe, super servis, pěkný prostředí.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ACIDQA: bunkr Parukářka v pátek
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Neporadil by někdo nějakou příjemnou kavárnu s dětským koutkem? (nejlíp někde v centru:)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SUPEREGO: pohoršili... ale už je to relativně dlouho
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    AHASVER: tozn že si ve fra polepšili nebo naopak? dlouho jsem tam nebyl...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    AHASVER: dekuju, vyzkousim. stehuju se ted na husineckou a obcas mozna budu potebovat nejake misto, kde se ta v klidu doucovat/ucit.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    IKARIE: 35m2? ve víta nejedlého...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    upravil jsem hodnocení kavárny fra, vše zůstává, standardní kvalita kávy je už delší dobu minulostí...
    leica gallery café mění majitelku a odpadly některé benefity (pořád ale u mě hodně dobrý)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    doporucili byste mi pls nejakou klidnejsi (!) kavarnu nekde na zizkove? ideal nekurackou, pripadne aspon nejak zasadne nezahulenou. dik :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MARCELLE:
    což mi připomnělo... chtěl jsem tu doporučit k návštěvě vietnamskou restauraci hanoi ve slezské ulici kousek nad jiřího z poděbrad (pha). připravují tady tradiční vietnamskou směs kávy tradičním způsobem (v podstatě překapávanou), velmi silnou, s plnou chutí a namísto mlíka do ní přijde slazené kondenzované
    měl jsem tam kávu dvakrát, poprvé to byl vyloženě neobyčejnej zážitek (podruhé i vinou očekávání už zdaleka ne takovej - každopádně, případně jim nechte druhý pokus, bylo to poměrně nevyvážený)
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    Zapomeňte na espresso | Cuketka.cz
    http://www.cuketka.cz/?p=3697
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    I deckovy je prasarna co si budeme povidat!(: MAs pravdu dvoudeckovy maji produkty s mlikem!(: Ale proverim, kdyz uz jim drzime servis na vsechny stroje!(: S kavou to nema nic spolecnyho, ale busines je to dobrej!(:
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    OPTIKUS: pominu, že to není coffeefastfood, ale normální fastfood, ale mám dojem, že ani tam ne, tam maj tak cca deckový :D
    KATIA
    KATIA --- ---
    AHASVER: predevcirem tam byly jenom pytle s cementem ci co, tak doufam, ze si teda pohnou :-) prostor je to vybornej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam