• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    GAMETKA
    GAMETKA --- ---
    CAU, DOTAZ
    Když jdete do kavárny, co vás tam přitáhne znovu a znovu?... příjemné prostředí a nevšední interiér, nebo produkt (vlastně pražená káva, domácí dortíky apod.) s ne moc propracovaným designem? ... rozdíl Praha vs. Kolín?
    GELINDE
    GELINDE --- ---
    http://www.transistor.cz/. Jedna brněnská... A dobrý kafe mají taky ve studentském klubu Alterna.... Večer bývá natřískáno, ale přes den fajn na posezení, učení. Mají wifi, kuřáckou i nekuřáckou část a moc příjemnou obsluhu.
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    KUNHUTA: skus Standard Cafe, a nebo Vzorkovnu v Bartolomějské, prostor s atmosférou, sic maj až od tří, asi to ani nespadá do kategorie kaváren (ale co v týhle diskuzi ano..), ale kouřit tam u počítače nad únětickým pivem v pohovce se tam dá skvěle (krom dalších pozitiv, který tenhle klub skýtá).
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    TEREZZZKA: ok :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    KUNHUTA: díky bohu ne :)

    ne omlouvám se, ale nemohla jsem si pomoct, mně to připadá jako peklo.
    KUNHUTA
    KUNHUTA --- ---
    repost od kamaráda:
    V Týnský je dlouhodobě posraná wifi, takže vás chci poprosit o radu - hledám kavárnu v centru s funkčním internetem, klidnou, kde nenecháš pade za kafe a můžeš tam třeba celej den sedět a pracovat. Jo a musí se tam kouřit.
    A kdyby byla na áčku, bylo by to dokonalý
    Víte o něčem?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    vim, ze to sem patri jen okrajove, ale kdyz uz jsem se s tim delal do corporate identity fora, dam to i sem pro oziveni.

    ukazka pripravovaneho redesignu vizualniho stylu vyborne vinohradske kavarnicky cupup v sazavske ulici. pro kavarnu mozna trochu netradicni hrava poloha, ale nemohl jsem si pomoct. vzhledem k rodinne povaze kavarny jsme venovali pozornost i tem nejmensim. verim, ze do budoucna tam ten les bude na stene, hracich kostkach apod.dole jsou pak jeste nnejake namety na trika.







    podporte i vy vaseho lokalniho kavarnika .)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    'Turek' není horší než presso, tvrdí odborníci | Zdraví | www.lidovky.cz
    http://relax.lidovky.cz/turek-neni-horsi-nez-presso-tvrdi-odbornici-fzx-/ln-zdravi.asp?c=A120227_160723_ln-zdravi_glu

    Studie se zaměřila i na obsah takzvaných antioxidantů, tedy látek, které pomáhají proti vzniku rakoviny, ischemické choroby srdeční, infarktu či mozkových mrtvic. "Při konzumaci čtyř až šesti šálků kávy do sebe dostanete více antioxidantů, než kdybyste jedli půl kilogramu ovoce nebo zeleniny," řekl Pavel Kohout z Fakultní Thomayerovy nemocmice, který působí jako odborný garant Institutu kávy. Jejich nejvyšší množství přitom obsahovala pražená mletá a kapslovaná káva.
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    FORDOVA: CupUp Coffee - Sázavská, Al Cafetero - Blanická
    FORDOVA
    FORDOVA --- ---
    Neporadíte mi někdo dobrou kavárnu na Vinohradech, ideálně blízko ulice Jana Masaryka. Chodím sice ráda do Dobré trafiky na Korunní, ale od té doby, co mrzne, je uvniř 13-14 stupňů, takže se tam nedá učit, protože mi zamrzá mozek:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    AHASVER: Pěkné.
    I já si nějak dovedu představit správného kavárníka. :-))

    http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=278038335544570&set=pu.166428256705579&type=1&theater
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    mimochodem, když už jsem to tady nakousl - takhle nějak si představuju správnýho kavárníka...
    Attention to detail — Goliath Sportswear
    http://www.goliathsportswear.com/attentiontodetail/#/drop-coffee
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: Minimálně, když je tam Adam, ten je hodnější :) ale neřeknu dopředu, kdy to tak je :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: jo a v al cafeteru je to už lepší? jestli jo, tak je možná někdy zas navštívim :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: jasný :)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: tak to rozhodne, ja bych na tohle nikdy nepristoupila, ani jako provozovatel, ani jako host, myslim, ze to dokazu lidem vysvetlit trochu "elegantneji" nez to delaji v domu kavy, nebo sveho casu v Cafeteru :) ale tady mi proste vadi, jak jsou lide omezeni..a spis se to vztahuje obecne na diskuze na idnes, ihned, novinkach atd. Nez konkretne ke kave
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: já si bohužel myslim, že tyhle lidi akorát kurví odvětví...

    lidi v česku nejsou zvyklý chodit do kaváren, restaurací, věnovat se společensko-odpovědním aktivitám. a největší problém je, že když už to jednou zkusí, většinou narazí na povýšenýho idiota, co má potřebu je ponižovat a poučovat nebo vytvářet jinak nepříjemný prostředí, takže se na to napříště vyserou...

    pokud někdo neumí nebo nechce jednat s lidma, nemá pracovat ve službách.
    navíc, trochu tě znám a doufám, že ti nepřijde idiotštější to, že někdo od sebe nerozezná turka od dobrýho espressa, než to, že jinej za tuhle nevědomost lidem nadává...
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    AHASVER: nj, on je zvláštní, Kuba ještě víc, ale to už mě nějak nepřekvapí :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TEREZZZKA: upřímně si z několikerý zkušenosti myslím, že na facku je spíš pan bilík (a lidi samozřejmě taky... ale v tomhle případě až v druhý řadě)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    STEPNI_VLK: bože ta diskuze pod tím... ty lidi jsou na facku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam