• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SP1T
    SP1T --- ---
    dohral jsem Hero of Sparta. po dlouhy dobe neco, co me bavilo... neni doporuceni na neco podobnyho?
    Draculu jsem vydrzel asi 2. minuty...
    MARTY_CTM
    MARTY_CTM --- ---
    Zdar, hrajete nekdo Mafia Wars od Zyngy? Super hra, moje ID:0003195149, tak me klidne pridejte:)
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    ZABIAS: no tak originalni display stoji 99 dolaru a vzhledem k te pracnosti je par stovek za praci naprosto ok. samozrejme si muzes objednat display samostatne a pak si ho namontovat sam. pracnost cca hodina ...
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ahoj chtela bych si zmenit skin iphonu ( nemam ho hacknuty), jde to vubec? diky
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    ZABIAS:
    Vylepšení doznaly i některé další funkce, například aplikace Safari. Ta v sobě odteď obsahuje antiphising filtr či si již dokáže pamatovat hesla pro přihlášení na různé stránky.

    takže až 3.0 :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZONICEK: taky bych ty hesla uvital ... :) ???
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Měl bych trochu lamadotaz k safari :
    když najedu na www.showmyip.cz nebo odkazy které jsou ve formě IP, tak mě to nedá jinou volbu než volat... dá se ta integrace telefonu v Iphonu nějak vypnout ?

    A další dotaz.. dají se nějak uložit hesla v přihlašovacích formulářích ? nikde jsem tu volbu nenašel... díky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: tak opravu jsem nasel za 2950 bez dph, jailbraek jim nevadi ... ufff opravdu neni nic levnejsiho ? co ta zaruka ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    cuzs, tak mi iphone spadnul na zem a rozsekalo se sklo dyspleje zejo. nejaky rady kde nejlevneji opravit pls? iphone mam jail breaknutej musim ho pred danim do opravy vratit do puvodniho stavu? nekdo mi dokonce tvrdil ze iphone a jeho rozbiti vlastni vinou sklicka ze se na to stahuje zaruka ??? diky za infa uprimnou vasi soustrast.
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    ZABIAS: ja pocitam ze pojedu na demu do os 3, kterej mms uz bude umet.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: je na nastence
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: uplne nejvetsi lama dotaz. jaky je heslo? zkousel jsem logicky co vetsinou zafunguje, tj, po zadani nazvu hry se to zacne rozbalovat, ale velikost 0...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZEROMICKEY: dks asi sem to stahnul odtamtud uz sem si to i koupil .. :)

    moc teda nevim jak poznali ze jsem to koupil pprotoze jsem nemusel zadavat nic ale poho
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    ZABIAS: Tak stahni pres Cydii, je to primo ve Featured, uplne dole nadpis Commercial Applications.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no akdyz sme iut toho tak sem na itunes hledal ty swirlesMMS ale nejak nenachazim ... :(
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ZABIAS: Ano, bez problemu.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jinac co takhle muzu mit jailbraik a jeste ktomu pouzivat koupenej soft ?
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    1) muzes pouzivat i vodafone
    2) mms jdou
    3) s jailbreakem nejsou problemy
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele ma nekdo warez tech MMASek + navod jak udelat aby to chodilo ? ... thx
    FLIXONASE
    FLIXONASE --- ---
    Chtěla bych se zeptat na několik otázek před koupí iphonu.
    1) Když koupím iphone u O2 má tam nějakou customizaci která nejde odstranit ? Potřebovala bych to používat u Vodaphone.
    2) Jdou na Iphonu pomocí nějaké aplikace posílat pohodlně MMS ? četla jsem na internetu nějaké návody které vypadají pěkně, ale v diskuzi pod tím jsou nějaké divné ohlasy ohledně nutnosti resetování Iphone atd.
    3) Jsou nějaké verze Iphonu které nejdou prolomit ? Myslím tím ten jailbreak, jestli to jde u všech nebo u nějakých ne. Asi bych si to stejně nechala u někoho udělat, ale jestli náhonou nejsou nějaké verze kde to nejde.
    Děkuji za pomoc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam