• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    tak jsem provedl Jailbreak podle tohoto navodu http://www.mujiphone.com/2009/08/01/jailbreak-pro-iphone-os-301-navod/ a Cydie nikde. Jakto? Pritom firmware se upgradoval na 3.0.1
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: vis vlastne jsem myslele ze to treba nekoho nakopne a treba se stane spolusprace a vono to ve vice lidech pak lepe jde.

    ja lina lama nejsem dekuji mozna hloupa ale todle o lenosti nebude .

    vobcas se ale neco nemeni a to je zajimave tu zanechat .

    krom toho vzhledem ke klubum [ iPhone - Appz & Warez ] [ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]

    kde se bavej odborne tento mel bejt vice ....

    tj. nekritizuj a sol .... misto casu kterej sem ja i ty stravil psanim tehlech OT uz tu mohl bejt

    aktualni SEZNAM nejuzitecnejsich kvalitnich APLIKACI

    krom toho nevim jak dlouho si na NYX ty ale ja uz par let opravdu tak me fakt nepoucuj "zalozit klub umi kazdej ale starat se o nej... "

    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: tak ja o sobe vim, ze jsme lina lama. zalozit klub umi kazdej ale starat se o nej...
    ja se spokojim se s googlem, ten je porad aktualni :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: mas neco lepsiho tak to nasol a nekritizuj ...
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: co se dozvi z pulroku neaktualizovany nastenky? ale ty podle toho nejspis porad jedes...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    CLOVICEK: nastenka
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    dnes se nejspise stanu majitelem, iphonu 3G 8GB,proto by mě zajímaly nějaké vaše top programy a vychytavky, ktere by nemely chybet. co jsem googlil,tak stanza je snad vsude,jinak tam kazdy micha spoustu her,ktere mi neprijdou zase tak vyjimecne. co nejake zajimave aplikace
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    já jen, jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi 2G a 3G... počítám, že se tam musí zároveň odblokovat operátor...jestli se nepletu
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    mám dotaz, chci dneska známénu udělat upgrade jeho ajfounu 2G na software 3.0.. což asi jakš takš přes redsn0w zvládnu, ale netuším co udělat s yellowsnOw na případné odblokování simky..či čeho... nějaká rychlá rada? dík
    FRESHAIR
    FRESHAIR --- ---
    ZABIAS: diky, poprve to jen jailbreaklo bez instalace cydia a podruhe to nabidlo i bootloadery a unlock , supr takze kdyz se nekomu nedari, doporucuju zkouset znova
    PERSENOPHE
    PERSENOPHE --- ---
    AHOJ,prosim shanim program, pres ktery si zalohuju smsky do PC, nevite o necem? Diky,nemam iphone jailbreaknuty
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    program pro cteni knih : http://www.lexcycle.com/stanza

    Stahni si stanzu, a nekde v tom nastaveni si tam pridej tenhle kanal : http://palmknihy.cz/stanza/ . jsou i dalsi ale ty neznam.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nejakej programek na cteni knih ? kde ho sehnat,
    kde sehnat nejake knihy ?

    samozrejme warez pls, thx
    WRATA
    WRATA --- ---
    Pratele prosim vas mam problem se kterym si nevim rady. Nejsem zadny expert co se tyce mobilu a Iphonu u vubec ne.
    Minuly patek jsem si po dlouhe dobe pripojil iPhone k pc a pres iTunes nahral novou muziku. Po vypnuti iTunes jsem zapnul iPhone Pc suite abych restornul vyzvaneci melodii. Bohuzel jsem musel stahnout jiny Pc suite a updatnout. Po dokonceni techto operaci jsem zjistil ze z IPhonu nejde zadny zvuk. Zkousel jsem tedy vycistit sluchatkovou zdirku coz bohuzel nepomohlo a mam podezreni na nejaky SW blok protoze i kdyz pustim prehravac tak se nepohybuje ani ukazatel casu odehrane hudby. Zkusil jsem tedy IP restartnou a nepomohlo a po znovupripojeni k Pc mi ITunes hlasi error (-54). Jedna se o 8GB iPhone 2G se SW 1.1.4. Googlovat error -54 jsem se pokousel ale naslo mi to reseni pouze na MACa. Vite nekdo co by mohlo pomoct?
    EMIR_KGB
    EMIR_KGB --- ---
    dotaz: chtel bych at mi kamos koupi iphone 3g v USA a nikde jsem se nedocetl jak je to s sepsanim smlouvy napriklad v obchode Best Buy...jestli neco vyzadujou...kazdy jenom pise ze se to aktivuje doma pres iTunes...ale co se deje v obchode...
    SP1T
    SP1T --- ---
    MIRAGE: fotky a mp3 predpokladas spatne.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MIRAGE: existuje snad nejakej program kterej ti je na cydii zalohuje jinak klasika musis nahrat znova
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    ZABIAS: Diky za navod, vypada to, ze bych to mohl zvladnout, jen mam dotaz, kdyz se po nahrani verze 3.0 z iTunes ztrati aplikace ze Cydie, jsou ztracene navzdy nebo se po jailbreaku zase objevi?
    Ja jen abych si predem napsal, zda budu muset neco pak znovu hledat a stahovat z Cydie. Fotky a mp3 v telefonu predpokladam zustanou.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jail break 3.0.1

    a pro jistotu hned ten první se spoustou obrázků ;-)
    http://www.mujiphone.com/2009/08/01/jailbreak-pro-iphone-os-301-navod/
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    SP1T: diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam