• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SP1T
    SP1T --- ---
    FAILUR3 :) tak uz ho znas...


    ZABIAS: hod ten rozdil na nastenku!
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    SP1T: apptrackr neznam .... a rozdil mezi appulo.us a apple store je ten ze na appulu byly crackly placeny aplikace ... coz na apple storu jaksi neni (zadarmo tam nedostanes placeny aplikace)
    SP1T
    SP1T --- ---
    FAILUR3: lol, kdyz nechces otravne nic stahovat tak app store! aneb apptrackr ti neni dost dobrej?
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    tak nam zrusili appulo.us (pro ty co neznaji web s databazi vsech iPhone aplikaci - stahovani pres direct linky) takze uz mate nekdo neco podobnyho ? nechci otravne stahovat pres torrenty nebo hledat na webech kde maji polovinu veci
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: No - ted mi jen zprovoznit nefunkcni appstore a itunes v iphonu a budu spokojenej. Kurva snek co s tim zas je?
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: jo to je ono, uz to funguje, MMS odejde a doruci a jinak inet pise ze nelze aktivovat datovou sit :)
    ja vedel ze to nekde musi bejt..., ale tech kecu kolem :))))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    fractal zasluhuje pochvalu ! tomu se rika pomoct !
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    FRACTAL, FRACTAL: :)))))))))
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    ...ale abys nerek, ze jsem pica, tak se to jmenuje SBSettings Data Toggle
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: A ty budes preskakovat hreanice dvakrat do minuty, ze te to tak tejra? Hlavne, ze ti neni lito tech uhozu do klavesnice, co se ptas na takovy jelitoviny :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: a no jo, ale stejnak to je miliarda tuku, nez se tam protukam
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: mms se nastavuje zvlast
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: no jenze to pak nepujdou mms pokazde to prepisovat je picovina, idela by byl doplnek do SB setingu DATA on/off
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: Vlez do nastaveni APN a u prihlasovacich udaju umazni jedno pismenko. Jednoduchy jak facka.
    WYDER
    WYDER --- ---
    Ja to mam blokly pomoci Fake APN.

    Je potreba vlezt pres Safari v iPhone na adresu: unlockit.co.nz , pak continue, Disable data, Install

    Zmeni to APN v nastaveni v telefonu, kterej se pak nepripoji k netu (ikonky svitit ale budou). Wifi samozrejme take bude fungovat.

    Odstranit se to pak da jednim kliknutim v nastaveni...
    SHARK
    SHARK --- ---
    SHARK: jinak vim ze jde zakazat datovej roaming a nicmene bych stejne kolikrat o weeku ty data potreboval zakazat i v domaci siti, neustale mi to ctvereckuje doma televizi :((((
    SHARK
    SHARK --- ---
    hele a kdyz jsme u tech dat, je nejaka app ci doplnek pro SB setings, kterej zakaze veskera data ??? GPRS/EDGE/3G, jsem byl tyden v roamingu a ucet za founa byl teda peknej, a to jsem se to snazil eliminovat a kilnout co to slo.
    WYDER
    WYDER --- ---
    K iPhone nepotrebujes navod, iPhone prece neni HTC :-)).
    GROK1
    GROK1 --- ---
    Vsem moc dekuju!!!
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: je ty vole 20 sec driv, ja jsem dal odeslat a pak jsem sel jinam, jsem se nekouknul ze jsi uz postnul. No a co jako do pice ? aspon to je podlozene a je videt ze nekecas :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam