• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MONOTYPEK: joporid JB abys mohl vycistit ramku :) btw restartoval si phone vid :)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    koupil jsem Skater Nation, ale hra mi padá. zkoušel jsem odinstal, výmaz, znovu "koupit", ale stále, dostanu se skrz menu, ale padne to při samotném načítání hry...

    poslední verze sw, nemám JB

    někdo rada, pls?
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: jo pohoda :)

    ted by se jeste hodila naka aktualizace treba na JB 3.1.2 ... 3.0.1 a miPatch je uz trochu demode
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: dyt tam je :)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    VISOPIMUS: pouzil jsem UTFG, a na nazev operatora jsem nasel http://www.redmondpie.com/fix-for-missing-carrier-logo-on-iphone-3.1.2-jailbreak-inc769/ a na baterku prej staci zapnout v sbsettings :D
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    Lama dotaz: Restoroval jsem na custom 3.1.2, a nemam tam % ukazatel baterky, ani nazev operatora, da se to nekde zapnout? :D
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: tak to nevim ted ;)

    ja teda myslel, ze tam hodis tu citaci...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    [ iPhone - Appz & Warez ]

    tento odkaz amme v uvodu a v uvodu tohoto odkazu je seznam nejakej wrez traceru ne ?
    SP1T
    SP1T --- ---
    FAILUR3 :) tak uz ho znas...


    ZABIAS: hod ten rozdil na nastenku!
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    SP1T: apptrackr neznam .... a rozdil mezi appulo.us a apple store je ten ze na appulu byly crackly placeny aplikace ... coz na apple storu jaksi neni (zadarmo tam nedostanes placeny aplikace)
    SP1T
    SP1T --- ---
    FAILUR3: lol, kdyz nechces otravne nic stahovat tak app store! aneb apptrackr ti neni dost dobrej?
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    tak nam zrusili appulo.us (pro ty co neznaji web s databazi vsech iPhone aplikaci - stahovani pres direct linky) takze uz mate nekdo neco podobnyho ? nechci otravne stahovat pres torrenty nebo hledat na webech kde maji polovinu veci
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: No - ted mi jen zprovoznit nefunkcni appstore a itunes v iphonu a budu spokojenej. Kurva snek co s tim zas je?
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: jo to je ono, uz to funguje, MMS odejde a doruci a jinak inet pise ze nelze aktivovat datovou sit :)
    ja vedel ze to nekde musi bejt..., ale tech kecu kolem :))))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    fractal zasluhuje pochvalu ! tomu se rika pomoct !
    CORIOLANUS
    CORIOLANUS --- ---
    FRACTAL, FRACTAL: :)))))))))
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    ...ale abys nerek, ze jsem pica, tak se to jmenuje SBSettings Data Toggle
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: A ty budes preskakovat hreanice dvakrat do minuty, ze te to tak tejra? Hlavne, ze ti neni lito tech uhozu do klavesnice, co se ptas na takovy jelitoviny :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: a no jo, ale stejnak to je miliarda tuku, nez se tam protukam
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    SHARK: mms se nastavuje zvlast
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam