• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    WASQ
    WASQ --- ---
    TKER: a vážně se tam dá koupit za 200$ bez uvázání se u nějakého tamního operátora?
    SP1T
    SP1T --- ---
    TKER: tak to te ipod vyjde levneji ;) (blbohst to neni, paklize bude funkci JB a unlock)
    TKER
    TKER --- ---
    Já to plánuju, normáolka koupit iphone 16gb z apllestoru v USA za 200babek a přivést sem.
    Ale do teď furt nevim jestli to neni nějaká blbost.
    WASQ
    WASQ --- ---
    FUMO: UTFG ;)

    FUMO: aukro, ebay...

    TKER: z vlastní zkušenosti můžu říct, že jo :)
    FUMO
    FUMO --- ---
    DENISS:Pokus dobrém, ale všechno je drahé a dražší než ta nabidka
    TKER
    TKER --- ---
    lama dotaz: Kdybych si koupil 3gs v americe a nechal si ho dovést, podaří se mi ho tady rozchodit. Teda oblokovat teb firmwere nebo co?
    FUMO
    FUMO --- ---
    a ještě jaký má vlastně iPhone rozlišení?
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, chci si koupit iPhone... už zase ;-) a to jsem ještě žádnej neměl. operátor mi nabízí za 13500Kč,- což je drahý, ale ok. Nevíte jak případně sehnat nový iPhone levněji?

    Druhá věc, vyplatí se čekat na nový iPhone nebo to nemá cenu?
    SHARK
    SHARK --- ---
    SP1T: a jo uz to vidim, ale je zajimave ze u te jedne zpravy jsem to tam nemel, toho bych si vsimnul.
    SP1T
    SP1T --- ---
    SHARK: v tomhle pripade je hned v uvodu jeste pred zpravou samotnou tlacitko call a add to contacts...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: aha tak to sem nepochopil no tak zase no zkusit vytocit. ? tedka nevim no :(
    SHARK
    SHARK --- ---
    SP1T: ZABIAS: no to samozrejmne jde, ale to je to cislo napsane v obsahu SMS, ale kdyz neni v textu SMS a je jen v odesilateli ? Tak jak udlozit tohle cislo ?
    SP1T
    SP1T --- ---
    SHARK: jo tohle je vazne pakarna... kdyz chces obecne jakoukoliv informaci z sms, tak edit - forward a pak uz copy paste
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: no tak cislo se objevi jakoze se da zmacknout a vytocit zejo no takze ho vytocis zavess (nenechas zvonit zejo) no a pka v historii ho capnes a vytvoris novej kontakt takhle to delam ja :) no a kdyz se nahodou cislo neobjevi podtrzene (tj neda se zmacknout a vytacet rovnou) tak ho skopiruju no :)

    SHARK
    SHARK --- ---
    Ja taky lama dotaz, ale nejak jsem to nedokazal v iphonu vymyslet ci vyresit .
    Nekdo ztrati svoji sim, ci prejde jinam a dostane nove cislo, pak vam naise SMS s tiom ze tohle je jeho nove cislo. Otazka, jak ulozim cislo odesilatel do kontaktu z prichozi SMS ?? vazne jsem to zkousel a badal a na nic jsem neprisel, mam 3G 3.1.2 JB, popripade neni nejaka aplikacka na tohle ???
    TKER
    TKER --- ---
    Kecy, tak to je super. Uz sem skoumal Blackberry.
    A bude k tomu potřeba nějakej šefing, jako nějaká aplikace nebo tak, nebo to ono samo defloutně?
    Konkrétně myslim prostě nahrát nějaký PDF nebo tak z PC a pak ho třeba někdy šoupnout jako přílohu mailu už z iphonu.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    TKER: jde :-)
    TKER
    TKER --- ---
    Asi nej best láma lol dotaz: Chystám se asi koupit iphone.
    De mi hlavně o net. Ale je nejak mozny stahovat nejaky data do iphone z PC a pak je odesílat a naopak?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam