• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo to sem zjistil ale presne je tam nejakej problem stim pdf a i kdyz je i fix pres cydii tak si nejsem jistej no :/ maka ti to vklidu ?jinak se asi musi pouzit redsnow jak sem tak nejak nasel a stahnul takze si me tedka zmatnul mam jit na to slozitejsi cestou a mit novejsi verzia nebo easy amit starsi :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: nehledal jsem, sam mam 4.0.1 a fix na PDF ze Cydie, protoze cca tyden zpatky vim ze prave JB na 4.0.2 jeste nebyl
    jinak kdyz budes mit 4.0.1 tak staci ze Safari v iPhone jit na adresu http://www.jailbreakme.com a hotovo ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: jakoze to du teda hledat ale kdybyste nekdo nasel ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: takze jeste psoledni dotaz jak na jailbreak 4.0.2 :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: jsem tam!!!! díky moc, jen sem ještě napíšu docela dobrej poznatek:
    Při vyplňování kontaktních údajů mi to dokola psalo chybu v postcodu- a celou dobu to bylo jen tím, že tam musí být po třech číslicích mezera, tzn. ve formátu např. Praha- 199 99- nikoli dohromady! Banalita ale poněkud jebavá :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH: jj aktualizace, hledej v pravo dole, je tam jenom vlajecka
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: akorát teďka koukám na ten návod a asi už to nejde- odkazuje na záložku "MY STORE", kterou já v itunes dole nemám vůbec... že by nějaká aktualizace?
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH: nicmene JB niz nezkazis a jedine tim ziskas .))) SBSettings rulezz
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: díky moc,)
    TENHLE KLUB CENÍM, NA KAŽDOU OTÁZKU JSEM ZATÍM DOSTAL PERFEKTNÍ A VYČERPÁVAJÍCÍ ODPOVĚĎ!!! DÍKY VŠEM!!!
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FRAUD: aha!!! nicméně k tomu, abych se mohl zaregistrovat potřebuji číslo účtu, že? Pokud tedy účet momentálně nemám, tak je jailbreak jediná možnost asi..
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Stala se mi takova nepekna vec (3G, sw 4.0.2, bez JB) - mel sem v telefonu kontakty pretazeny castecne z outlooku (kam sem je naimportoval z predchoziho telefonu), castecne dodatlovany, pak sem nastavil novej email (nastaveni - mail/kontakty/kalendare), a najednou se mi smazaly/zmizely uplne vsechny kontakty. Vubec nechapu cim to, asi se "syncnul" s emailem, kde nejsou zadny kontakty a tim padem je smazal ? Jde to nejak vzit zpet ? Jsem z toho trochu v lese... :X
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: takze to zkratka trva jo ? oki.


    SHARK: thx
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZABIAS: reading 10 minut je dobrej, nacita to vsechny SMS, pak das jen kopy a ono se ti to ulozi do poce
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: nejakej link ? :) pripadne nechces to treba nahrat na uloz to vid nebo tak ? hledam ale nikde nic, btw ta trial verzemi nejak nefunguje jakoze sem nainstaloval spustil naslo to iphone ale dal se nic nedeje jen nahore je porad asi uz 10min naspano reading hmmm snad eni problem s win 7 ..
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZABIAS: no nekde jsem ji ukradnul no .)))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: a asi se o plnou verzi nemuzes podelit co ? :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZABIAS:http://www.tansee.com/iphonetransfersms.html
    mam full verzi
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: ok thx
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZABIAS: mam na to nejakej programek, az budu u poce kde je nahranej pisnu co je to zac
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam