• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: proc ? :(

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo sem presne dal heldat . no nasel. kazdopadne appdata byl skrytej soubor ptoo sem to nemoch najit no kazdopadne stejne epic fail ze ja nesel do toho jednoduchyho :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    nebo si dej proste najit na disku soubor *.ipsw ;)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    teda na xp .. w7 maji slozku Users jinak, tusim ze tam je App Data folder pod Roaming
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: novej fw stazenej pres iTunes je v \Documents and Settings\<user>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: nasel ale nevim kde :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no du an to slozitejsi cestou kazdopadne nejak nevim kam mi itunes stahnul novou verzi :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo to sem zjistil ale presne je tam nejakej problem stim pdf a i kdyz je i fix pres cydii tak si nejsem jistej no :/ maka ti to vklidu ?jinak se asi musi pouzit redsnow jak sem tak nejak nasel a stahnul takze si me tedka zmatnul mam jit na to slozitejsi cestou a mit novejsi verzia nebo easy amit starsi :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: nehledal jsem, sam mam 4.0.1 a fix na PDF ze Cydie, protoze cca tyden zpatky vim ze prave JB na 4.0.2 jeste nebyl
    jinak kdyz budes mit 4.0.1 tak staci ze Safari v iPhone jit na adresu http://www.jailbreakme.com a hotovo ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: jakoze to du teda hledat ale kdybyste nekdo nasel ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: takze jeste psoledni dotaz jak na jailbreak 4.0.2 :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: jsem tam!!!! díky moc, jen sem ještě napíšu docela dobrej poznatek:
    Při vyplňování kontaktních údajů mi to dokola psalo chybu v postcodu- a celou dobu to bylo jen tím, že tam musí být po třech číslicích mezera, tzn. ve formátu např. Praha- 199 99- nikoli dohromady! Banalita ale poněkud jebavá :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH: jj aktualizace, hledej v pravo dole, je tam jenom vlajecka
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: akorát teďka koukám na ten návod a asi už to nejde- odkazuje na záložku "MY STORE", kterou já v itunes dole nemám vůbec... že by nějaká aktualizace?
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH: nicmene JB niz nezkazis a jedine tim ziskas .))) SBSettings rulezz
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: díky moc,)
    TENHLE KLUB CENÍM, NA KAŽDOU OTÁZKU JSEM ZATÍM DOSTAL PERFEKTNÍ A VYČERPÁVAJÍCÍ ODPOVĚĎ!!! DÍKY VŠEM!!!
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    FRAUD: aha!!! nicméně k tomu, abych se mohl zaregistrovat potřebuji číslo účtu, že? Pokud tedy účet momentálně nemám, tak je jailbreak jediná možnost asi..
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Stala se mi takova nepekna vec (3G, sw 4.0.2, bez JB) - mel sem v telefonu kontakty pretazeny castecne z outlooku (kam sem je naimportoval z predchoziho telefonu), castecne dodatlovany, pak sem nastavil novej email (nastaveni - mail/kontakty/kalendare), a najednou se mi smazaly/zmizely uplne vsechny kontakty. Vubec nechapu cim to, asi se "syncnul" s emailem, kde nejsou zadny kontakty a tim padem je smazal ? Jde to nejak vzit zpet ? Jsem z toho trochu v lese... :X
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: takze to zkratka trva jo ? oki.


    SHARK: thx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam