• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    WENIA
    WENIA --- ---
    vyslo RAGE :))
    WENIA
    WENIA --- ---
    FRAUD: ja vcera resil online se supportem problem s itunes...nemohl sem transportovat apps z iphone a kupovat z PC apps na itunes a borec mi rika jestli muzu stahnout hudbu na itunes...dobrej lol :D Nakonec mi museli resetnout ucet a nastavit znova a vse ok :))
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    myslim ze to byl spatne formulovany dotaz ;)
    taky by me zajimalo kdy bude mozne v iTunes store kupovat hudbu - ale s ceskou kartou, tedy zadny ojebavky s voucherama apod. (taky mam ucet na UK store ;))
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALARIK: to je tak podstatné kde je ten server umístěn?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Asi se to tu u probíralo, ale jak to vidíte s iTunes v česku? budou někdy? (odrazuje mě zatím dělat si účet v USA, ale evidentně to budu muset udělat...)
    SHARK
    SHARK --- ---
    nekdo chodi sem a tam a nekdo tam a sem a tak to dam vsude, treba se to nekomu bude hodit

    cestina do poslednich Itunes

     "iTunes_CZ_10.0.1.22.exe" (465.59 KB) - stáhnout soubor 
    http://www.edisk.cz/stahni/33992/iTunes_CZ_10.0.1.22.exe_465.59KB.html
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: vyřešeno, díky za všechny rady
    VACA
    VACA --- ---
    ahoj, mel bych taky jeden lame dotaz....
    Po delsi dobe sem otevrel apple store v iphonu a jal se stahovat nejake aplikace, nekere se stahly ale u jinych mi porad sviti "waiting" a nic se nedeje, ani se nahore netoci kolecko... No proste zadna znamka aktivity, uz je to tak nekolik hodin, dokazali by jste mi poradit co s tim a jestli mam sanci to nejak ozivit? dekuji
    FUMO
    FUMO --- ---


    původně jsme to šel dát do audítka o Androidu, ale tam už to někdo hodil... takže sem, no :-D
    WENIA
    WENIA --- ---
    HAUSNUMERO: CROAN: kuci tak podle vseho mate zablokovany iphone od operatora - nekdo vam udelal unlock neoficialni!, ale updatem na 4.1 jste si i updatovali baseband a tim i zase zablokovali jine site..doporuciji sledovat forum iphone.cz...takze tedka mate doma funkcni cihlu z ktere si nezavolate (a dlouho nebudete dokud nekdo toto neodstrani - pocitam ze s updatem na 4.2 se toto vyresi) :// Ja proto i nekupoval odblokovany iphone v NL a koupil jej u nas o neco draz (ku+vy z Vodafonu jej stahli z prodeje bez kontraktu ://)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    mel by nekdo zajem o nefunkcni iphone 3G 16gb za nakej ten drobak?
    zmoknul pred rokem a furt nefunguje.Ja uz mam davno novej a tenhle mi lezi doma.
    SP1T
    SP1T --- ---
    CROAN: cim to teda bylo? at jsme moudrejsi...
    CROAN
    CROAN --- ---
    SP1T: dik uz je to snad vyreseny...:)
    SP1T
    SP1T --- ---
    CROAN: tak to nejspis nedal telefon aktivovat (takaze znovu a lepe). kdybys ho mel oficialne od operatora, tak aktivujes sam pres itunes.
    CROAN
    CROAN --- ---
    nováček: kámoš mi udělal restore a když dam do phonu simku, hlasi to no signal. Je někde v nastavení hledat manuálně, nebo- neví někdo co s tim? thx. Mam 3G JB.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    podle seriovyho cisla prodanej v US, takze neni odbloklej na vsechny site a sim, narozdil od tech koupenejch u nas.
    no a jeste ke vsemu se mi podaril up baseband na 5.14.02 . takze zahada odhalena posledni ultrasn0w ho jednoduse neumi :(

    XLEEF
    XLEEF --- ---
    HAUSNUMERO: no, podle toho koho si rikal ze byl... tak teoreticky nebyl koupenej tady... takze budes este budes muset u toho JB zasktnou activated nebo neco ...ja si to nepamatuju
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    HAUSNUMERO: ahoj, moc netuším, bylo tam asi akorát jestli to chceš hackaktivatnout.. a jen pro jistotu je tohle JB jen pro 3G
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    CHIBITCH: nakonec sem si teda pockal a dneska nahral 4,1 a JBknul podle odkazu jak si posilal do sprizneny diskuze. vsechno problehlo ok iphon slape ale nechce najit operatora. Nakej dobrej tip kde delam chybu neco v nastaveni nebo podobne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam