• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: zalezi jestli budes delat JB ci nebudes delat JB, pokud ano tak se ti otevre podstatne vice moznosti, kterejma muzes urcite neduhy odstranit.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    jeden stupid dotaz: planuju nakup Iphone 4

    je na nem neco co by mi mohlo fakt vadit

    porad nejdou posilat fotky po bluetooth atp?:(

    dik
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Díky moc!
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    a aby to nebylo formou pohádky, ale vysvětlení, tak appsync je crack instalovaný v cydii, který umožní synchronizaci cracklých aplikací pomocí iTunes :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASUCEK: stahni ipu Navigonu..., spsi doporucuji tomtom ci IGO a normalne po stazeni pretahni soubor do iTunsu, nasledne pripoj iPhona na iTunsy, a v aplikacich zafajfkuj tu navigaci a dej sync..., voala a uz se to insatluje do founu..., kuli tomu je prave ten appsync
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Takže opět jeden lama dotaz.

    Mám iP 4 s JB Limera1n a jak jsem se tady dozvěděl od SHARKA, tak ke spokojenosti používám installous. Problém nastal až teď když chci instalovat Navigon, který má 1,8 GB a to se mi přes tel. tahat nechce.

    Představuju si to tak, že to stáhnu na pc a následně nějak nainstaluju do iphonu. Jen vůbec nevím jak na to. Popřípadě kde tahat nějakou osvědčenou verzi? V installous mám v download ověřený zdroj ... kdežto kdybych to tahal třeba z rs nebo nějakého torrentu tak to nemusí být cracklé dobře.

    Poslední dotoaz je, co a k čemu je appsync?

    Díky za každou radu.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    muzu se zeptat, existuje nejaka app aby mel iphone klasickou tel. klavesnici na psani smsek.... tedy ABC. DEF atp. dik
    WENIA
    WENIA --- ---
    vyslo RAGE :))
    WENIA
    WENIA --- ---
    FRAUD: ja vcera resil online se supportem problem s itunes...nemohl sem transportovat apps z iphone a kupovat z PC apps na itunes a borec mi rika jestli muzu stahnout hudbu na itunes...dobrej lol :D Nakonec mi museli resetnout ucet a nastavit znova a vse ok :))
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    myslim ze to byl spatne formulovany dotaz ;)
    taky by me zajimalo kdy bude mozne v iTunes store kupovat hudbu - ale s ceskou kartou, tedy zadny ojebavky s voucherama apod. (taky mam ucet na UK store ;))
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALARIK: to je tak podstatné kde je ten server umístěn?
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    Asi se to tu u probíralo, ale jak to vidíte s iTunes v česku? budou někdy? (odrazuje mě zatím dělat si účet v USA, ale evidentně to budu muset udělat...)
    SHARK
    SHARK --- ---
    nekdo chodi sem a tam a nekdo tam a sem a tak to dam vsude, treba se to nekomu bude hodit

    cestina do poslednich Itunes

     "iTunes_CZ_10.0.1.22.exe" (465.59 KB) - stáhnout soubor 
    http://www.edisk.cz/stahni/33992/iTunes_CZ_10.0.1.22.exe_465.59KB.html
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: vyřešeno, díky za všechny rady
    VACA
    VACA --- ---
    ahoj, mel bych taky jeden lame dotaz....
    Po delsi dobe sem otevrel apple store v iphonu a jal se stahovat nejake aplikace, nekere se stahly ale u jinych mi porad sviti "waiting" a nic se nedeje, ani se nahore netoci kolecko... No proste zadna znamka aktivity, uz je to tak nekolik hodin, dokazali by jste mi poradit co s tim a jestli mam sanci to nejak ozivit? dekuji
    FUMO
    FUMO --- ---


    původně jsme to šel dát do audítka o Androidu, ale tam už to někdo hodil... takže sem, no :-D
    WENIA
    WENIA --- ---
    HAUSNUMERO: CROAN: kuci tak podle vseho mate zablokovany iphone od operatora - nekdo vam udelal unlock neoficialni!, ale updatem na 4.1 jste si i updatovali baseband a tim i zase zablokovali jine site..doporuciji sledovat forum iphone.cz...takze tedka mate doma funkcni cihlu z ktere si nezavolate (a dlouho nebudete dokud nekdo toto neodstrani - pocitam ze s updatem na 4.2 se toto vyresi) :// Ja proto i nekupoval odblokovany iphone v NL a koupil jej u nas o neco draz (ku+vy z Vodafonu jej stahli z prodeje bez kontraktu ://)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    mel by nekdo zajem o nefunkcni iphone 3G 16gb za nakej ten drobak?
    zmoknul pred rokem a furt nefunguje.Ja uz mam davno novej a tenhle mi lezi doma.
    SP1T
    SP1T --- ---
    CROAN: cim to teda bylo? at jsme moudrejsi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam