• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SHARK
    SHARK --- ---
    ANDR3_I: to by me zajimalo co v tom founu mas, kdyz nejde o prachy
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    DJ_JOGURT: o prachy tu nejde... Tak uvidíme. Kde jinde hledat takový ochotný lidi než na nyxu že :D
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    MALER: ok, dik.
    MALER
    MALER --- ---
    TAURUS: presne jak rikas. Resp. prekopirovat slozku Music v ~/iTunes
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Přesouvám se na nový notebook a potřeboval bych přesunout i iTunes a hudbou a aplikacema. Jak to nejlépe udělat? Stačí nainstalovat na novém a autorizovat je, a na starém deautorizovat a zrušit?
    SHARK
    SHARK --- ---
    DJ_JOGURT: ja si trikam ze je skoda ze na IP po vlozeni jine karty nenaskoci hlaska spojit s iTunes a ze by se kompletne automaticky smaznul. Samo by to chtelo v menu polozku na zmenu karty ci nikoli pro lidi kteri si meni karty, aby jim to porad dokola nemazalo data.
    DJ_JOGURT
    DJ_JOGURT --- ---
    ANDR3_I: Nejsou penize jako penize. Pokud je telefon aktivni (zapnuty) tak to jde, ale tech lidi co k tomu ma pristup je malo a tech co jsou ochotni to rysknout jeste mene. Takze pocitej par nul Te to stat bude. Pak uz je jen otazkou jak moc si cenis tech dat.
    MALER
    MALER --- ---
    ANDR3_I: Kdybys byla clenkou nejake mafie, tak asi jo.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MALER: to je skoda. A pak ze za penize si koupis vsechno :D
    MALER
    MALER --- ---
    ANDR3_I: A riskovat vyhazov a podobne. Sorry, realita je ponekud slozitejsi nez James Bond. Pokud se ti povede nekoho sehnat, tak gratuluju, ale najit telefon jen podle site je netrivialni. Presnost zamereni je v radu desitek/stovek/tisicu metru dle lokality. Pak by musel nastoupit nejaka sofistikovaneji technika, a to kvuli tvejm nahatejm fotkam nebo cos dulezityho v telefonu mela asi nikdo delat nebude.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MALER: lhát nechci, ale když to "jde" tak to znamená že to jde.... v tom případě to chce jen známosti co jsou ochotný pro peníze ztatit trochu času..
    MALER
    MALER --- ---
    ANDR3_I: Mno, kdyz reknes ze si s tim telefonem ztratila i dite, tak jo.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MALER: bohuzel nemela.... nestihla jsem stahnout... a protokol nemam na policii nejdu. Kazdopadne mozna moc koukam na serialy ale kdyz se nekdo ztrati tak vetsinou policajti hledaj podle telefonu..... nejaka sance?
    MALER
    MALER --- ---
    ANDR3_I: vypatrat... pokud si nemela aktivni sluzbu "find my iphone" tak vypatrat asi ne. pokud mas protokol z policie, muzes ho nechat u operatoru blokovat skrz IMEI.
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    takovej dost lama dotaz, ale je nějak možný vypátrat ztracenej iPhone (měla jsem ho asi dva dny, haha)?? Včera odcizen, a vážně ho potřebuju, peníze v tom nehrajou roli. Je možný sehnat někoho kdo je schopnej to vypátrat?? Detaily dodám... dík
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    PALMEXMAN: jeste k tomu signalu: kdyz jsi nekde kde je signal silny, tak je to v pohode - mozna poklesne o jednu carku ale toho si ani nevsimnes
    ale minuly vikend jsme byli u kamose na chate, je to tam se signalem bidny, je pravda ze ja jsem vetsinou byl jediny kdo tam alespon nejaky signal mel i kdyz treba jen jednu nebo dve carky - ale jakmile jsem telefon vzal do dlane tak, ze jsem spojil rukou ty 2 preruseni dole tak behem 10 vterin no signal - a stacilo pustit a behem par vterin zase zpatky 2 carky, takze neco na tom bude
    ale ve meste nemas sanci neco zpozorovat, navic jak jsem psal mam dojem ze prijem signalu je naopak lepsi
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: lokaci pocasi si stahuje z toho co mas jako prvni v default iPhone aplikaci pocasi - sice je v nastaveni nejaky override ale ten se mi taky nepodarilo rozchodit
    kdyz jsem ale nastavil lokaci v ty aplikaci weather a dal ji na prvni misto tak vse funguje
    intelliscreen jsem mel taky, ale bylo tam par malickosti ktery me vadily a hlavne velmi vyrazne se podilel na vybijeni baterky, u lockinfo je to neznatelny

    PALMEXMAN: myslis vydrz jako odolnost? tak to zrovna resim ;) musim si na zadni stranu koupit nejaky kryt, na displej to clovek moc nepoklada, ale ta zadni strana je sklo, na tu to porad pokladas na stul a nechci ji mit uplne poskrabanou - takze na to zrovna davam pozor ;))
    ty se ale urcite spis na vydrz na baterku: hele zatim poradne nevim, mam ho 3 tydny a zatim si s tim hodne hraju, casto se restartuje kvuli instalaci ruznych aplikaci takze ani usage time ze settings nemam, ale obecne mam dojem ze by mel vydrzet dele nez 3G a s tim jsem byl docela spokojeny - tam jsem vypozoroval ze platilo 6 dni standby a kazda hodina use zkratila standby o 1 den .. takze bezne jsem mival treba 3+3 .. a na iP4 uz jsem (po plnem nabiti - jedno z mala kdy jsem se mohl podivat na mereni ;) asi ctvrtinu baterky (presne uz nevim), za sebou asi pul dne od nabiti ale use time jsem mel skoro 10 hodin! protoze jsem si s tim porad hral
    u 3G byl problem ze baterka sla brutalne dolu pri datovani pres 3G - tady to jeste nemam vyzkouseno, ale rekl bych ze je na tom mnohem mnohem lip
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: jo a jeste jeden problemek s lokaci pocasi na lockinfu..., zmenim mu lokaci dle kodu na Kladno

    Czech Republic / Weather Location Codes/IDs
    http://www.edg3.co.uk/snippets/weather-location-codes/czech-republic/

    a stejne mi tam hlasi Prahu 1
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    FRAUD: a myslis ze ten signal muze bejt tak blbej, ze to az vypadne? kamos co ho ma rika, ze je to blbost a nic takovyho neregistuje. btw: co vydrz kdyz to moc nerasis?


    SHARK: fajn to jsem tak nejak predpokladal:) nejak o tom zacinam cim dal vic uvazovat:))
    SHARK
    SHARK --- ---
    a uz jsem na to prisel je to v plugin order a pridrzet a posunout
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: tak jsem si koupil ofiko Lockinfo a chci se zeptat, da se nejak menit poradi zobrazovani zalozek jako SMS, MEIL, POCASI, KALENDAR a podob pri zamcene obrazovce ? nejak na to nemuzu kapnout, u intelliscreenu to slo menit v nahledu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam