• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ACAB
    ACAB --- ---
    nejsem vlastnikem zadny platebni karty, je pak nejaka cesta jak do iphone dostat vlastni mp3 a obrazky z pocitace? ptam se proto ze pro dokonceni vytvoreni uctu v itunes je karta vyrazovana,, dik
    SP1T
    SP1T --- ---
    CHIBITCH: ne, staci restorovat 1x tejdne, jak pise JOHNASS woe ;)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    mě udivuje, co mají ty lidi za představu o JB...

    že je to něco, co telefon naprosto rozbije, že funguje jinak, že snad se musí do dírky díky JB vzniklé dolévat každý den litr krve, jinak to musíš každý den 3x restorovat a polejvat u toho svěcenou vodou a před vypnutím dát 10x zdravásmaria
    SHARK
    SHARK --- ---
    JOHNASS: iOS 3.1.3 a JB pomoci Spiritu, velmi moc jednoduche
    JOHNASS
    JOHNASS --- ---
    zdravim... tady bych snad mel byt spravne.. stokrat omilane tema, ale hodila by se mi odpoved taknejak v kostce..
    po roce jsem konecne ozivil sveho stareho dobreho ip3g...
    JB jsem nikdy nemel, ale ted bych ho chtel, hlavne kvuli testovani placenych aplikaci a navigace (tomtom nebo navigon??), ale nerad bych uplne prisel o stabilitu.. snazil jsem se vycist neco z teto diskuze ale moc moudry z toho nejsem.. pochopil jsem, ze starsi verze sw maji ty JB jiz odladenejsi a tudiz stabilnejsi, co tedy konkretne doporucite? Jde mi o to abych nemusel delat 1x tydne restore, aby ip fungoval jako doted (hlavne aby mi dal fungoval sync mailu, kontaktu a kalendare s mym macem...) ... pripadne pomuze i odkaz na nejaky funkcni navod... diky moc
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jo, takze se to honi pres naky aplikace? ok, jdu na to. Diky vsem za pomoc, jdu se do toho zahrabat.

    Vcera jsem se pokousel prihlasit do toho AppStore 2 hodiny, ve finale to vypadalo, ze mily pan mobil pujde rovnou do bazaru. Jak u trotlu. Vyplnil jsem to cely na mobilu. napsal ZIP code. Udelalo to ok, az na ZIP code a smazalo to vsechno, co jsem tam vyplnil do prihlasovaciho formulare. Takze mily Zoltane, vypln jeste ZIP code a jako bonus ti smazu vse co jsi tam zadal. Tak jsem to vyplnil, opet mi to smazalo celej formular s tim ze PSC je nespravny. Ok, vylitly ze mne prvni "ku*vy a pr*ele." Vyhrabal jsem se ke compu a vygooglil co s tim. Zjistuju, ze tenhle problem ma hafo lidi po celym svete a resej to (necekane) Jailbreakem. Este porad jsem heclej, ze to dam bez nej. Takze dalsi "Ku*vy a pr*ele" a zkousim co s tim. Kazdej pokus nasleduje smazanim vseho, co jsem vyplnil, z hlesla uz si zacinam delat srandu a svuj mail diky tomu odspelluju v hindstine ve 4 hodiny rano po okamzitym probuzeni jadernym utokem.
    Mno v posledni kreci jsem se dost dozral, vyplnil opet vsechno a do ZIP codu nedal nic. Voila, vse schvaleno.
    Jako tenhle mindfuck s tim ze clovek mimo USA ma problem probihal nekdy kolem roku 2006 pak vetsina pologramotnech opic na svete pochopila a zacla to prece resit minimalne upozornenim. Ne, Proc by to Apple delal? To ze mne vyletelo hodne dalsich "Ku*ev a pr*eli, ale spis uz jen z ulevy, ze se mi to povedlo. Ale porod teda velkej. DOufam, ze mne ceka vic takovejch jobovek...
    WENIA
    WENIA --- ---
    To cowboy: me se to stalo taky..po kontaktu se supportem se to vyresilo...poslali mi nejaky upgrade do iTunes...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Lamí dotaz, dá se někde měnit velikost písma? když čtu smsky, tak na to skoro nevidím. A klidně veškeré písmo by mohlo být větší. Díky
    HOLAN
    HOLAN --- ---
    na audiku udelas max 30 sec
    tohle je gratis a udela 40 sec ;)
    Ringtone Creator Pro for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/us/app/ringtone-creator-pro/id394648827?mt=8
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZOLTAN: je to jednoduche
    Free Ringtones for mobile and iPhone - Audiko
    http://audiko.net/
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZOLTAN: je s tim trochu prace, ale jde to
    How to Make Custom iPhone Ringtones for Free | eHow.com
    http://www.ehow.com/how_2160460_custom-iphone-ringtones-free.html
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jednoducha dalsi lami otazka. Daj se k jednotlivym kontaktum prirazovat vyzvaneni jine, nez je v seznamu? Je jich tam cca 20 a jsou dost hnusne, rad bych si tam dal svoje. Iphone4...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DENISS: Tak mašinu mi to píše jednu, ale ten černej čtverec z druhého obrázku tam vůbec nemám.
    DENISS
    DENISS --- ---
    na tohle se podivej jinak uz vic asi neporadim
    popis
    popis
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Tak downgrade nejspíš nic nevyřeší, protože iTunes blbnou i při odpojeném přístroji.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Odinstaloval jsem Itunes 10, nainstaloval 9.2 a nejdou spustit. Tak instaluju zpět ty 10 a spíš zkusím ten downgrade.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    už jsem to zjistil..-)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: asi jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam